Як змінити очі в фотошопі.

Переваги цифрової фотографії полягають у тому, що перед печаткою ви можете обробити знімок, виправити недоліки і навіть змінити деталі. Наприклад, можна легко змінити колір очей за допомогою програми Photoshop.
Інструкція
1
Щоб змінити колір очей на знімку, відкрийте потрібну вам фотографію в Photoshop.
2
Тепер збільште область очей, щоб вам було зручно працювати з зображенням. Це можна зробити утримуючи клавішу Alt і прокручуючи коліщатко мишки, або пересуваючи повзунок на вкладці Navigator, який за замовчуванням знаходиться у верхньому правому куті робочої області програми.
3
В панелі інструментів візьміть інструмент Magnetic Lasso Tool - їм буде зручно виділяти потрібну вам область малюнка, рухаючись поступово.
4
Тепер акуратно і не поспішаючи виділіть контур очі , рухаючись маленькими кроками. Якщо ви працюєте на ноутбуці, відкладіть в сторону миша і наведіть інструмент за допомогою Touch pad - так ви зможете уникнути різких рухів.
5
Коли ви дійдете до місця, з якого почали роботу, виділення замкнеться. Переходьте в меню Image - Adjustments - Color balance і натискайте OK в віконці, що з'явилося.
6
Відкриється ще одне вікно, в якому ви зможете відрегулювати колір виділеної області пересуваючи повзунки. Підберіть потрібний вам колір, запам'ятайте значення кожного з трьох парметр і натисніть OK.
7
Одне око готовий, тепер можна перейти до другого і виконати теж саме. При зміні кольору, застосуйте параметри, аналогічні значенням з попереднього шага.Еслі ви шукаєте оригінальності, можна залишити все як є, зробивши очі різного кольору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fP0Vb_mHvCQ