Як зробити бензин.

Автомобіль в наш час є не засобом пересування, а скоріше розкішшю, оскільки його утримання обходиться в величезну копієчку. Навіть якщо відкинути вартість самого автомобіля і податки на нього, то і в цьому випадку досить не дешево обходиться покупка корми для залізного коня, т.к. ціна на бензин постійно зростає. Сировиною для бензин а в основному є нафта, але його можна виробляти і з багатьох відходів органічного властивості.
Вам знадобиться
  • Піч, реторта (металева ємність з кришкою), конденсатор (ще одна ємність), водяний затвор (ємність з водою і двома трубками, трубка «вхід» занурена в воду, а трубка «вихід» розташована над поверхнею води), дистилятор (за принципом самогонного апарату). Гумові або інші органічні відходи.
Інструкція
1
Реторта встановлюється на піч, завантажується допустимо гумовими відходами і щільно закривається кришкою з якої виходить труба, яка в свою чергу з'єднується з конденсатором, він за допомогою шланга з іншого боку з'єднаний з входом водяного затвора. Вихід водяного затвора з'єднується з пічкою, виходить замкнуте коло. Це найпростіша принципова схема установки з виробництва рідких вуглеводнів.
2
Піч нагріває реторту, від цього в ній відбувається «піроліз», розкладання гуми: ламаються сірчані містки з'єднують молекули каучуку і т.д. в загальному великі молекули розвалюються на більш маленькі і возгон йдуть по трубі в конденсатор. Газоподібні продукти піролізу при відсутності високої температури скупчуються в конденсаторі в рідкому стані, це «синтетична нафта». У перебігу цього процесу виділяється суміш газів, в основному метан. Виходячи з реторти, проходячи конденсатор і водяний затвор газ потрапляючи в піч згорає допомагаючи підтримувати процес, тим самим економиться паливо (дрова, вугілля). На дні реторти, після піролізу гуми залишається в основному вугілля.
3
Злив з конденсатора утворену нафту поміщаємо в дистилятор і відганяємо з нафти бензин овую фракцію. Температура кипіння цієї фракції складає від 30 до 200 градусів Цельсія. У такого бензин а низьке октанове число, тобто висока швидкість детонації, тому не варто його використовувати в ДВС з високим ступенем стиснення. Для підвищення октанового числа необхідно оперувати відповідними присадками.
Зверніть увагу
Нафта, бензин, це легко займисті рідини, тому використовуйте тільки непрямий нагрів, при отгонке бензину користуйтеся ел.пліта. Не ігноруйте водяний затвор, він є запобіжником, зворотним клапаном поділяючим конденсатор і піч.
Корисна порада
В процесі піролізу з під кришки реторти, не дивлячись на прокладку виходитиме дим, і він буквально за хвилини задимить все приміщення. Для запобігання цієї неприємності потрібно зробити ободок навколо сполуки реторта - кришка і насипати туди звичайний пісок, щоб він закривав собою щілину.
Нафта - це горюча рідина природного походження, що складається з різноманітних вуглеводнів і невеликої кількості інших органічних речовин. Вона є основною сировиною для отримання звичного нам пального, такого як бензин , дизельне паливо і т.д. Виробництво бензин а з нафти - доля нафтопереробних підприємств, але в якості експерименту і в невеликих кількостях бензин можна отримати і кустарним способом.
Вам знадобиться
  • Дві ємності, газовідвід, термометр, нагрівальний елемент.
Інструкція
1
Зберіть установку. Візьміть ємність, до неї підберіть щільну кришку з газовідвідною трубкою. В цій кришці зробіть отвір і щільно зафіксуйте в ньому термометр. Другий кінець газовідвідної трубки помістіть в іншу ємність.
2
Далі, налийте в першу ємність трохи нафти, щільно закрийте кришкою з газовідводом і поставте на нагрів. Другу ємність помістіть в холод.
3
Нагріваючи нафту, стежте за показанням термометра, витримуйте температуру не більше 180 градусів. При нагріванні, бензин овая фракція як більш летюча складова нафти буде випаровуватися, відганяючи по газоотводной трубці в другу ємність. У другій ємності конденсуватиметься бензин , а в першій ємності залишаться більш висококиплячі фракції нафти, такі як керосин, газойль і т.д. Отриманий бензин (прямогонного), матиме низьке октанове число, тому, його не варто використовувати як паливо для сучасних двигунів, потрібні відповідні присадки (тетраетилсвинець і т.п.).
4
Для більшого виходу бензин а можна піддати важкий залишок термічного крекінгу. В товстостінну металеву ємність налийте залишилася після перегонки рідина і надійно закрийте її кришкою (в процесі, всередині ємності підніметься тиск). Нагрійте ємність до 450 градусів. В таких умовах, важкі складові нафти будуть розкладатися на більш легкі бензин ові фракції, які можна повторно перегнати.
Зверніть увагу
При перегонці нафти не користуйтеся відкритим вогнем.