Як розрахувати бензин.

Не кожен автомобіль оснащений бортовим комп'ютером, що показує витрату палива, тому багато автолюбителі стикаються з проблемою розрахунку палива за пройдений шлях. Якщо ви не хочете встановлювати додаткове обладнання, але при цьому точно знати витрата, можна скористатися простим розрахунком.
Інструкція
1
Нерідко заявлені характеристики автомобіля відрізняються від тих, що є насправді. Наприклад, ви можете помітити, що витрата бензину значно вище тієї цифри, яка вказана виробником. Не поспішайте нікого звинувачувати, адже витрата палива залежить значною мірою від манери водіння, пори року, завантаженості доріг і технічного стану автомобіля.
2
Якщо ви бажаєте перевірити справжній витрата бензину свого авто, найпростішим і максимально вірним спосіб буде наступний: Для початку вам необхідно заправити ваш автомобіль до повного бака і помітити показання одометра. Тепер, після того, як ви проїдете 20-30 км, вам слід знову відвідати автозаправну станцію, помітити нові показання одометра, і знову заправитися до повного бака, запам'ятавши кількість заправленого палива. Саме ця кількість палива ваш автомобіль витратив за пройдений путь.Напрімер, до першої заправки ваш одометр показував 25 210км, а до моменту другої заправки 25 230км. Вдруге ви заправили рівно 2л. Виходить, що за 20км витрата палива склав 2л, а за 100км ця цифра зросте до 10л. Виходить, що витрата палива вашого автомобіля складає 10л на 100км.