Як зв'язати сукню на дівчинку. пов'язати плаття для дівчинки спицями.

В'язане плаття з рукавами-реглан - практично і зручно. Якщо воно пов'язане з натурального матеріалу, то не подразнює шкіру дитини і не викликає алергії. Для такої сукні не треба робити викрійку. Крім того, таке плаття можна пов'язати на дівчинку будь-якого віку. Розрахунок вовни - на дитину трьох-чотирьох років.
Вам знадобиться
  • 300 грамів вовни середньої товщини
  • кругові спиці №2,5 та №2 для подвійний гумки
  • набір з 5 спиць для в'язання рукавів
  • блискавка 10 см
Інструкція
1
Зніміть мірку. Вам знадобиться виміряти окружність шиї, довжину від шиї до талії, від талії до низу вироби і довжину рукава. Зробіть розрахунок. Кількість петель має ділитися на 6. Якщо без залишку не ділиться, то округлятимете в більшу сторону. Плаття почніть в'язати зверху. Комір-стійка висотою 5 см в'яжеться гумкою 1X1.Затем переходите на лицьову гладь і починайте додавати петлі. Для цього кількість петель необхідно розділити на шість і позначити місця, де ви почнете додавати петлі на реглан, нитками іншого кольору, які ви по закінченні роботи приберете. Петлі розподіляються так: по 1/6 - на половину спинки і рукав, 2/6 - поличка, по 1/6 - рукав і друга половина спінкі.Провяжіте лицьові петлі на половині спинці до першого кольорового вузлика. Коли у вас залишиться одна петля, пров'яжіть її виворітного і зробіть зворотний накид. Перейшовши на рукав, зв'яжіть дві лицьові, зробіть зворотний накид і пров'яжіть одну петлю виворітного. Продовжуйте в'язати лицьовій гладдю до наступної лінії реглана. Коли у вас залишиться три петлі до кольорового вузлика, зв'яжіть одну виворітну петлю, зробіть зворотний накид, пров'яжіть дві лицьові. На початку полички - зв'яжіть зворотний накид і одну виворітну. Аналогічно додайте петлі в місці приєднання другого рукава. Переверніть роботу і пров'яжіть ряд виворітними петлями. Лінії реглана пров'язуйте по малюнку - над лицьовою петлею лицьова, над виворітного - виворітна. Накиди првязивайте ліцевимі.Прібавляйте петлі по лініях реглана через ряд.Провязав 5 сам, замкніть коло і далі в'яжіть без розрізу по малюнку, продовжуючи додавати петлі по лініях реглана
2
Дов'язати до пахв, зніміть петлі, призначені для рукавів, на додаткову нитку. В'яжіть лицьовій гладдю до талії. Для того, щоб зробити розкльошені спідницю, необхідно розділити кількість петель на чотири. Лінії додавання петель перебуватимуть з боків, на середині переду і на середині спинки. Відзначте їх вузликами іншого цвета.Лініі сполуки клинів виглядають майже так само, як і лінії реглана. Починайте додавати у місці з'єднання спинки і переду. До вузлика, яким позначено місце їх з'єднання, повинно залишитися дві петлі. Пров'яжіть одну петлю виворітного, зробіть зворотний накид, одну петлю лицьовій. Наступна лицьова - вже на передній частині виробу, після неї пров'яжіть зворотний накид і виворітну. Все лінії з'єднання клинів в'яжуться однаково. Додавайте так непарних рядах, через вісім рядів. Таким чином в'яжіть до кінця. Перейдіть на спиці меншого діаметру і закінчите поділ подвійний гумкою. Для цього кількість петель необхідно збільшити вдвічі, роблячи між лицьовими петлями зворотний накид. Пров'яжіть шість рядів подвійний гумкою і закрийте петлі.
3
Переходьте до в'язання рукавів. Петлі, які перебували на додатковій нитки, переведіть на чотири спиці. В'яжіть по колу лицьової гладдю до манжети. Манжету в'яжіть гумкою 1Х1 5 см. Закрийте петлі. Зв'яжіть аналогічним чином другий рукав.Вшейте блискавку.
Зверніть увагу
Якщо ви зв'яжете таке плаття для дівчинки постарше, його можна зробити і без блискавки. В цьому випадку комір і верхню частину до пахв зручніше в'язати на п'яти спицях.
Корисна порада
Таке плаття можна носити і з поясом. Пояс в'яжеться подвійний гумкою. Наберіть 16 петель, в'яжіть подвійну гумку - 1 петля лицьова, 1 знімається непровязанной, нитка перед петлею. Пояс зв'яжіть на потрібну дліну.Платье можна прикрасити вишивкою.
Смак закладається в самому ранньому дитинстві, і навіть найменша дівчинка повинна виглядати ошатно, красиво і модно. Як зробити так, щоб у вашої малятка з'явилися чудові і ексклюзивні речі? Зв'яжіть їх. Наприклад, ажурне плаття можна зв'язати гачком з натуральної бавовняної пряжі.
Вам знадобиться
  • 200 г бавовняної пряжі, гачок №3, невелика гудзик в тон ниток, ножиці
Інструкція
1
Побудуйте викрійку ліфа сукні. Так вам буде простіше в'язати, прикладаючи в'язане полотно до викрійці. Для цього вам потрібно буде зняти кілька мірок: обхват шиї, грудей, талії, довжина виробу і плеча. Виберіть натуральну бавовняну пряжу. Вам знадобиться приблизно два мотка по 100 грам.
2
Виберіть візерунок, яким будете в'язати ліф і спідничку. Зв'яжіть зразок з довільної кількості петель і розрахуйте кількість, необхідну вам, таким чином. Виміряйте ширину зразка і порахуйте кількість петель в ньому. Поділіть вийшло кількість петель на довжину зразка. Так ви отримаєте кількість петель в одному сантиметрі. Далі помножте необхідну величину на кількість петель в одному сантиметрі і отримаєте кількість петель потрібне для першого ряду.
3
Зробіть ланцюжок з повітряних петель. В'яжіть обраним узором на потрібну висоту до пройм. Щоб деталь вийшла саме задуманої форми, прикладайте її частіше до викрійці. Далі закрийте кілька петель для вив'язування пройми. В'яжіть на необхідну величину до горловини, роблячи необхідні убавкі для пройм. Для горловини закрийте середні петлі і продовжуйте в'язати окремо до плечового зрізу. Зробіть теж саме з іншого боку.
4
Спинку в'яжіть аналогічно, але залиште розріз для застібки приблизно на рівні пройм. Для цього роботу розділіть навпіл і в'яжіть кожну сторону окремо, формуючи горловину і пройму.
5
Складіть деталі лицьовою стороною один до одного і зшийте бічні і плечові зрізи. Виверніть виріб.
6
Для спіднички виберіть візерунок серветки. Наберіть на зрізі ліфа необхідну кількість петель і в'яжіть вкруговую по схемі серветки. Кількість елементів спідниці має бути кратно кількості петель. Зв'яжіть не надто довгу спідничку, в іншому випадку, малятко в ній заплутається.
7
Для рукава по краю пройми наберіть необхідну кількість петель і в'яжіть узором. Для рукава підійде візерунок, використовуваний для бордюру. Обв'яжіть горловину стовпчиками без накиду. Пришийте гудзик і зробіть навісну петлю за допомогою ланцюжка з повітряних петель. Плаття готове.
8
Прикрасьте виріб вишивкою або стрічками. Малеча в такому політиці буде виглядати мило і чарівно.