Як поставити на комп'ютер пароль.

Поставивши пароль на свій комп'ютер, ви зможете захистити себе від багатьох неприємностей. Це особливо актуально в тому випадку, якщо крім вас ним користуються інші члени вашої родини, друзі чи колеги.
Інструкція
1
Поставити пароль на комп'ютер можна двома різними способамі.Первий спосіб полягає в тому, що ви встановлюєте пароль в BIOS, таким чином виключаючи будь-яку спробу завантажити операційну систему. Далі екрану із запитом пароля не зможе пройти ніхто крім вас.Чтоби встановити пароль в BIOS, при включенні комп'ютер а натисніть і утримуйте клавішу Delete. Якщо у вас ноутбук, утримуйте клавішу F2. Відкриється меню, переміщатися в якому потрібно за допомогою клавіш зі стрілками на клавіатурі. Вам потрібно перейти на вкладку Security і вибрати пункт Set Supervisor Password. Тут слід ввести потрібний пароль і вибравши пункт Password on boot (Boot password) змінити його на Enabled. Таким чином ви активуєте встановлений пароль . Натискайте F10 і вибирайте Yes. Комп'ютер перезавантажиться. Тепер в момент включення комп'ютер а з'являтиметься екран із запитом пароля.
2
Другий спосіб полягає в установці пароля у ваш профіль Windows. Для цього перейдіть в «Панель управління», натиснувши «Пуск» і вибравши потрібний пункт меню. Далі вам потрібен розділ «Облікові записи користувачів». Тут ви побачите свій обліковий запис. Виберіть пункт «Змінити обліковий запис» і у вікні клацніть «Створення пароля». Задайте пароль , і натисніть ОК.Теперь, в момент завантаження операційної системи буде з'являтися екран з вибором облікової записи користувача для входу в систему. Для входу у свій обліковий запис потрібно буде ввести пароль , а всі файли і папки вашого робочого столу і папки «Мої документи» будуть недоступні іншим користувачам.
Все облікові записи користувачів в ОС Windows за замовчуванням мають статус адміністратора, відповідно, кожен користувач може встановлювати програми, драйвера, повністю управляти комп'ютером і будь-якими даними в ньому, тобто обмеження перед випадковим користувачем відсутні. Щоб захистити свій комп'ютер від небажаних змін, необхідно встановити пароль для облікового запису адміністратора.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, OC Windows
Інструкція
1
Захист облікового запису обмежить права «другорядних» користувачів, заборонить установку деяких програм, «закриє» доступ до важливих настройок і не дасть можливості переглядати документи, які зберігаються в облікового запису основного користувача комп'ютера. Вам потрібно створити обліковий запис з правами адміністратора і встановити на неї пароль . Для цього відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Знайдіть ярлик «Облікові записи користувачів» і клацніть по ньому.
2
Відкриється меню настройки облікових записів, клацніть по кнопці «Зміна облікового запису». Після цього ви побачите список всіх облікових записів комп'ютера, виберіть базову облікову запис з правами адміністратора. Клацніть по пункту «Створення пароля». У верхньому рядку вікна, що з'явилося введіть пароль для облікового запису, рядком нижче повторіть його для підтвердження. Також ви можете встановити фразу-підказку, якщо у вас є побоювання, що пароль може бути забутий. Не варто встановлювати занадто очевидну підказку, т.к. вона буде видно всім користувачам комп'ютера.
3
Для збереження внесених змін клацніть по кнопці «Створити пароль ». Перезавантажте комп'ютер, тепер для входу до вашого профілю буде необхідно вводити пароль . В меню «Зміна облікового запису» ви можете також встановити зображення для облікового запису та створити «Паспорт .Net».
4
Для додаткового захисту від випадкових користувачів створіть обліковий запис «Гість» з обмеженими правами. Для цього зайдіть в «Панель управління» через меню «Пуск» і виберіть пункт «Створення облікового запису». У вікні, введіть назву запису і клацніть по кнопці "Далі". В поле «Тип облікового запису» встановіть «Обмежена запис» та натисніть кнопку «Створити». Пароль для неї встановлювати не потрібно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FL7Qqg-xEOs
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що в обмеженою облікового запису деякі програми можуть працювати некоректно.