Як наклеїти плівку на екран.

Щоб зберегти дисплей мобільного телефону, фотокамери, медіаплеєра або будь-якого іншого мобільного пристрою, можна наклеїти на нього спеціальну захисну плівку . Тонкий шар прозорого пластика захистить поверхню екрана від подряпин, потертостей та пошкоджень. Захисна плівка може бути матовою, глянсовою або мати відображатиме дзеркальну поверхню, але при цьому кожна з них буде виконувати головну функцію - захист дисплея.
Інструкція
1
Щоб наклеїти плівку , вам необхідно переконатися, що форма плівки відповідає формі дисплея вашого пристрою. Захисні плівки можуть бути зроблені безпосередньо для обраної моделі телефону або плеєра, або мати великий розмір, відповідний для будь-яких мобільних пристроїв. Якщо ваша плівка має розмір більше, ніж екран, слід її обрізати рівно по контуру екрана. Для цього на плівку завдано верхній знімний шар, на якому можна намалювати контури екрана, приклавши плівку до дисплея. Після того, як ви намалювали контури екрана, акуратно виріжте ножицями цю частину.
2
Тепер вам потрібно підготувати поверхню дисплея. Ретельно протріть його тканинної серветкою, яка завжди є в комплекті з захисною плівкою. Намагайтеся не залишити навіть дрібної крихти або розлучення. Після того, як поверхня екрана буде чистою, накрийте його тканинної серветкою.
3
Візьміть плівку і огляньте її. Зазвичай на ній є два прозорих ярличка з написом Step 1 і Step 2. Вам потрібно відклеїти додатковий шар з плівки, потягнувши за ярлик Step 1, і приклеїти плівку до екрану, розгладжуючи її і не допускаючи попадання повітря під плівку . Тепер, потягнувши за ярлик Step 2, зніміть другий додатковий шар з плівки. Тепер ваш екран захищений.
Екран ноутбука і його начинка дуже «чутливі», і завжди є ймовірність випадково нанести їм якесь ушкодження. Щоб уберегти робочий інструмент від різних подряпин і дефектів, можна наклеїти захисну плівку.

Небезпеки для ноутбука

Ще кілька років тому кращими «друзями» для домосідів були диван і телевізор. Сьогодні цю естафету вже перехопив комп'ютер з наявністю доступу до інтернету. Хоча більш популярними «друзями» для любителів сидіти вдома все ж стають ноутбукі.Все нинішні пристрої володіють досить високим ступенем міцності. Ноутбуки не є винятком. Але, яким би якісним не був ноутбук, він не захищений від різних ситуацій, які можуть вивести його з строя.Первая і найголовніша небезпека для ноутбука - це чай, кава та інші напої. Попадання рідини всередину портативного комп'ютера може привести до короткого замикання. Через це може вийти з ладу, в першу чергу, клавіатура, а також материнська плата. Ремонт ноутбука з такою поломкою може обійтися в суму, трохи меншу вартості нового ноутбука. А якщо ще й будуть пошкоджені інші компоненти, лагодження обійдеться набагато дорожче. До того ж крім того, що доведеться купувати новий ноутбук, ще виникає проблема з відновленням даних на жорсткому діске.Пиль теж не менш небезпечна для ноутбука. Попадання пилу всередину пристрою прискорює знос його механічної начинки. Пил може забруднити клавіатуру, заважати роботі кулера, що призводить, як правило, до швидкого нагрівання корпуса.Но найбільше потребує захисту екран ноутбука, на якому згодом з'являються різні подряпини і потертості. Навіть такі незначні дефекти можуть сильно вплинути на якість зображення. Щоб зберегти зовнішній вигляд екрану на тривалий час, можна користуватися простим і надійним способом - спеціальною плівкою.

Як клеїти захисну плівку

Перед тим як вирішите наклеїти спеціальну плівку, потрібно помити руки, щоб виключити ймовірність появи жирових відбитків на екрані . Потім потрібно почистити екран ноутбука за допомогою спеціальної серветки від частинок пилі.Взяв плівку, потрібно акуратно відокремити її дублюючий шар на кілька сантиметрів, і докласти липку частину до верхнього краю дисплея. Далі, відділяючи непотрібний шар, покрити їй екран ноутбука. Для того щоб плівка лягала на поверхню екрану рівно і без повітряних ямок, під час наклеювання потрібно розгладжувати захисну плівку (наприклад, за допомогою пластикової картки) .Є ймовірність, що з першого разу плівка ляже неправильно. В такому випадку її можна відклеїти, промити під водою (якщо пристали дрібні ворсинки) і висушити феном. Клеїться захисна плівка в мокрому вигляді так само, як і суха, тільки в даному випадку буде потрібно більше часу і терпіння.