Як скласти список літератури.

Будь-яка науково-дослідна робота, будь то шкільний реферат або докторська дисертація, повинна містити як додаток список літератури, яка згадується в цій праці. Цей систематизований список використаних джерел ще називається бібліографією. За цим списком будь-яка людина зможе відшукати зацікавили його видання, на які автор посилається в своїй праці. Для того щоб правильно скласти список літератури, треба знати існуючі для всіх чіткі правила його написання.
Інструкція
1
Для зручності пошуку та ідентифікації кожен літературний джерело в списку має свій номер, який і вказується в посилання всередині тексту роботи. Номери у списку розташовуються в порядку зростання.
2
Якщо у літературного джерела кілька авторів, але не більше трьох, перед назвою вказуйте тільки перше прізвище, потім ініціали. Потім напишіть повну назву праці, за ним поставте знак "/" і перерахуйте тепер вже всіх авторів. Як правило, в цьому списку спочатку ставляться ініціали, а потім вказується прізвище автора. Уточніть правильність написання в самому документі.
3
Якщо у документа більше трьох авторів, то його опис почніть з назви, а повний список співавторів вкажіть після знака "/". Якщо їх багато, то опис можна скоротити, вкажіть першу стоїть на обкладинці прізвище з ініціалами, після чого напишіть «та ін.»
4
Після вказівки авторів і назви літературного джерела ставиться крапка і тире, за якими слідують: місце видання із зазначенням міста, де книга була видана, найменування видавництва та року видання, кількість сторінок у книзі і кількість ілюстрацій (це, звичайно, можна дізнатися на останній сторінці книги).
5
Якщо ви описуєте статтю, розміщену в якомусь журналі, то це опис має складатися з двох частин. У першій необхідно вказати автора та назву роботи, а в другій - назва джерела, рік та місяць його видання. Між цими частинами слід поставити знак "//".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2BQr19Vo4YQ
Зверніть увагу
Обов'язково простежте за тим, щоб нумерація посилань у вашому документі збігалася з номером зазначеного документа в списку літератури.