Як малювати кішок олівцем.

Перш, ніж почати малювати олівцями яка сидить кішку, уважно її розгляньте. Ви побачите, що кожна частина тіла кішки трохи нагадує якусь геометричну фігуру.
Вам знадобиться
  • Лист паперу довільної форми. найкраще брати щільний папір типу ватману.
  • Набір кольорових олівців або фломастерів
Інструкція
1
Намалюйте круг. Це буде голова кішки. Зверху намалюйте трикутні вушка. Уважно розгляньте котячу мордочку. Ви увиідіте, що кожну її деталь можна теж уявити у вигляді геометричної фігури.Пріблізітельно визначте центр великого кола і намалюйте там трикутник. Це буде ніс кішки. З боків носа - два маленьких кола, щекі.Кошачьі очі представляють собою овали, але через щік їх не завжди видно повністю. Тому сміливо можете малювати два подовжених полуовала. Усередині них - два маленьких кола, райдужні оболонки глаз.Завершают котячу морду вібриси і вуса, які можна намалювати прямими або хвилястими лініями
2
Намалюйте тулуб. Тулуб сидить кішки являє собою усічену піраміду з округленими угламі.Нарісуйте лапки - вони схожі на маленькі круги. Намалюйте хвіст, який являє собою вигнутий овал
3
Раскрасьте кішку. Можна прикрасити зображення так, як вам хочеться - наприклад, намалювати кішку з бантиком або ошатним комірцем.
Зверніть увагу
При раскрашіиваніі олівець тримають не так, як при листі. Тримати його потрібно великим і вказівним пальцями за той кінчик, який далі від заточеного грифеля. При такому способі розфарбовування шерсть кішки виглядатиме пухнастою.
Корисна порада
Не засмучуйтеся, якщо у вас виходять нерівні кола або лінії. Кожен вигин надасть вашій кішці неповторний характер. Таким же способом можна намалювати і всіляких родичів кішки - лева, тигра чи пантеру.По таким же принципом можна зробити і аплікацію з кольорового паперу. Деталі можна вирізати ножицями або зробити їх методом обривання - кішка вийде пухнастою.