Як намалювати кішку олівцем.

Як же все-таки здорово вміти малювати! Допомогти дитині з домашнім завданням по З - не проблема. Намалювати стінгазету на прохання начальства - легко. Подарувати другу намальовану власноруч листівку - вельми оригінально. Багато дорослих вміють малювати деякі елементарні предмети, такі як дерево, сонечко, будиночок. А ось при малюванні звіряток у більшості людей виникають проблеми. Зовсім небагато зможуть зобразити, наприклад, кішку , так, щоб вона дійсно була схожа сама на себе, а не на якесь інопланетне істота. Намалювати кішку олівцем не так вже й складно, як здається.
Вам знадобиться
  • - папір
  • - олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Починати малювання кішки слід з зображення на аркуші паперу двох кіл. Нижня - велика, а верхня (трохи плеската) - поменше. Тепер у майбутньої кицьки є голова і тулуб.
2
Далі слід розділити рисунок навпіл тоненькою вертикальною лінією. Вона потрібна для того, щоб всі деталі малюнка, тобто майбутні частини тіла кішки, були симетричними.
3
Тепер майбутньої кішці потрібно намалювати передні лапки за допомогою округлих олівцевих ліній. Вони повинні бути повернені в різні боки.
4
У будь кішки є хвіст. Саме його і слід намалювати на наступному етапі. Хвіст може виглядати з-за тулуба тваринного або з лівої, або з правого боку.
5
Далі на голові кицьки слід намалювати два невеликих трикутника. Тепер у кішки є вушка.
6
Задні лапи кішки потрібно намалювати по обидві сторони від її передніх лап. Візуально вони нагадуватимуть два приплющених овалу. Зайві лінії, крім центральної, можна видалити гумкою.
7
На всіх чотирьох лапках кішки потрібно показати пальчики. Це легко зробити за допомогою коротеньких округлих ліній, по дві лінії на лапку. Має вийти по три пальчика на кожній лапці.
8
Тепер саме час приступити до малювання мордочки кішки. Носик - маленький трикутник посередині голови. Вправо і вліво від нього слід намалювати дві невеликі дуги. Це щічки тварини. Щоб отримати ще й язичок, досить з'єднати щічки маленькій дугою.
9
Декількома прямими олівцевими лініями потрібно намалювати вуса і бровки. Дві трикутні лінії розділять вушка кішки на внутрішню і зовнішню частини.
10
Найвиразніша частина котячої мордочки - це очі. Вони можуть бути якими завгодно: круглими, овальними, трикутними, у формі щелочек.
11
Центральну вісь можна вже прибрати гумкою. Намальована олівцем кішка готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w7m7EwfToIo
Зверніть увагу
Як намалювати кішку олівцем поетапно - в картинках. Почнемо з котячою мордочки. Намалюємо коло, трохи звужені донизу - точнісінько, як форма мордочки кішки. І прорісуем мордочку кішки олівцем більш чітко і детально: Ось так у кілька штрихів малюється кішка олівцем. У наступному уроці намалюємо мультяшного кошеня олівцем поетапно.
Корисна порада
У цьому уроці ви дізнаєтеся як малювати кішку олівцем поетапно. Він складається з восьми покрокових інструкцій. Як намалювати кішку олівцем: У першому етапі визначаємо положення голови кішки і її форму. Форма голови у кішок варіюється від круглої голови, як у перської кішки, до витягнутої і незграбною, як у сіамської. Від голови прорисовуємо остов нашої кішки аж до кінчика хвоста.
Перш, ніж почати малювати олівцями яка сидить кішку, уважно її розгляньте. Ви побачите, що кожна частина тіла кішки трохи нагадує якусь геометричну фігуру.
Вам знадобиться
  • Лист паперу довільної форми. найкраще брати щільний папір типу ватману.
  • Набір кольорових олівців або фломастерів
Інструкція
1
Намалюйте круг. Це буде голова кішки. Зверху намалюйте трикутні вушка. Уважно розгляньте котячу мордочку. Ви увиідіте, що кожну її деталь можна теж уявити у вигляді геометричної фігури.Пріблізітельно визначте центр великого кола і намалюйте там трикутник. Це буде ніс кішки. З боків носа - два маленьких кола, щекі.Кошачьі очі представляють собою овали, але через щік їх не завжди видно повністю. Тому сміливо можете малювати два подовжених полуовала. Усередині них - два маленьких кола, райдужні оболонки глаз.Завершают котячу морду вібриси і вуса, які можна намалювати прямими або хвилястими лініями
2
Намалюйте тулуб. Тулуб сидить кішки являє собою усічену піраміду з округленими угламі.Нарісуйте лапки - вони схожі на маленькі круги. Намалюйте хвіст, який являє собою вигнутий овал
3
Раскрасьте кішку. Можна прикрасити зображення так, як вам хочеться - наприклад, намалювати кішку з бантиком або ошатним комірцем.
Зверніть увагу
При раскрашіиваніі олівець тримають не так, як при листі. Тримати його потрібно великим і вказівним пальцями за той кінчик, який далі від заточеного грифеля. При такому способі розфарбовування шерсть кішки виглядатиме пухнастою.
Корисна порада
Не засмучуйтеся, якщо у вас виходять нерівні кола або лінії. Кожен вигин надасть вашій кішці неповторний характер. Таким же способом можна намалювати і всіляких родичів кішки - лева, тигра чи пантеру.По таким же принципом можна зробити і аплікацію з кольорового паперу. Деталі можна вирізати ножицями або зробити їх методом обривання - кішка вийде пухнастою.