Як відправити фото поштою. Як в повідомленні відправити картинку поштою.

Виконавши всього кілька простих кроків, можна з друзями, близькими людьми або колегами по роботі поділитися враженнями і подіями, які сталися у вашому житті.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
  • - зареєстрований електронну поштову скриньку на сервісі Яндекс або іншому сервісі. Щоб створити ящик на Яндекс, зареєструйтесь за посиланням: http://www.yandex.ru
Інструкція
1
Зайдіть в свій аккаунт на Яндекс, ввівши логін і пароль. На сторінці з листами, в лівому верхньому куті натисніть на кнопку «Написати».
2
Створюємо нове повідомлення. В поле «Кому» коректно введіть електронну адресу людини, якій відправляєте повідомлення. В поле «Тема» - тему повідомлення, або можете залишити його порожнім. Внизу зліва натисніть кнопку «Прикріпити файл». Відкриється вікно з вибором тих файлів, які потрібно відправити. Вибираємо одне або декілька зображень і натискаємо кнопку «Відправити».
3
Фотографія була поміщена в повідомлення, внизу над кнопкою «Прикріпити файл», показано назву фотографії і його формат. Відправте повідомлення, натиснувши кнопку «Відправити», яка знаходиться вгорі і внизу. Дивіться картинку.
4
Коли повідомлення відправитися, сервіс повідомить - «Лист успішно відправлено». Дивіться картинку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=676B7rwg3tY
Зверніть увагу
В одному повідомленні можна відправити файли розміром не більше 30 мегабайт. Тому перевіряйте їх обсяг, інакше Яндекс не відправить ваше повідомлення.
Корисна порада
У випадку, коли фотографія була завантажена помилково, її можна видалити, натиснувши на червоний хрестик, який знаходиться на кінці кожного прикріпленого до повідомлення файлу.