Як поліпшити якість фотографії ?

Як поліпшити якість фотографії, не маючи знань роботи з будь-яким графічним редактором? Дуже просто, коли знаєш все лише кілька простих кроків описаних нижче. Змінюйте зображення легко, швидко і якісно.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор Adobe Photoshop CS5 або більш ранні версії даної програми. Завантажити його можна з офіційного сайту: http://www.adobe.com/ru/products/photoshop
Інструкція
1
Відкрийте програму Adobe Photoshop CS5, завантажте в неї фотографію або зображення, яке потрібно відредагувати.
2
У верхньому головному меню, кліком лівої кнопки миші, виберіть вкладку «Зображення». Далі з випав підменю «Корекція», «Тон/Насиченість». Дивіться на картинці.
3
З'явилося вікно «Колірний фон/Насиченість». В даному вікні поміняйте настройки насиченості, зсунувши повзунок лівої кнопкою мишки вправо. Чим більше відхилення ползунка від нуля, тим більше ефект зміни зображення.
4
На картинці можна побачити, що фотографія набула більш теплий і насичений колір. Також можна спробувати змінити яскравість і колірний фон зображення, регулюючи параметри до необхідного результату. Все просто.
Зверніть увагу
Якщо при обробці зображення ефект не вдався, то завжди можна повернутися в первісний стан його редагування. Зайдіть в головному меню у вкладку «Редагування», «Крок назад» і відмініть дію, яке було скоєно.
Корисна порада
Також у вкладці «Зображення», «Корекція», є інші ефекти для зміни фотографій, які дозволять зробити зображення цікавим або змінити його, застосувавши уяву і творчий потенціал.