Як перенести закладки в оперу.

Будь браузер пропонує можливість перенести збережені раніше закладки у знову встановлену програму. Якщо ви тільки почали користуватися Opera, будьте впевнені, що потрібні вам закладки можна перенести і встановити на звичні місця.
Інструкція
1
Неважливо, яким ви користувалися браузером раніше. Встановивши Opera, ви не залишитеся без своїх закладок. Для цього вам потрібно зберегти передусім їх зберегти.
2
Якщо ви плануєте перевстановити операційну систему, або просто перенести закладки Opera з одного комп'ютера на інший, відкрийте Opera і перейдіть «Меню» - «Закладки» - «Управління закладками». Клацніть в меню «Файл» - «Експортувати закладки Opera». Виберіть місце на диску і натисніть ОK.
3
Якщо ви користувалися браузером Internet Explorer, перейдіть «Файл» - «Імпорт і експорт» - «Експортувати у файл». Далі дотримуйтеся порад майстра експорту, вибравши «Вибране» і необхідні вам закладки зі списку. Виберіть місце на диску і натисніть «Експорт».
4
Якщо ви користувалися Mozilla Firefox, виберіть в меню «Закладки» - «Управління закладками» - «Імпорт і резервування» - «Експорт в HTML». Виберіть папку на диску, в яку потрібно зберегти файл і натисніть ОК.
5
Отже, файл з вашими закладками збережений. Тепер можна зайти в Opera і перенести їх в новий браузер. В Opera знову заходите в «Меню» - «Закладки» - «Управління закладками». Тепер клацніть по кнопці «Файл» і переходите в один з пунктів, що починаються зі слова «Імпортувати», вибираючи строчку з назвою браузера з якого ви переносите закладки . Відкриється вікно вибору файлу. Знайдіть збережений раніше файл і натисніть «Імпортувати». Ваші закладки будуть успішно перенесені!