Як змінити дозвіл екрана. дозвіл екрана спотворення зображення.

Чітке зображення на дисплеї - результат правильно виставленого дозволу екрана . Багато користувачів можуть працювати за комп'ютером довгий час, скаржитися при цьому на втому очей, але не звернути увагу на спотворену картинку, викликану неправильним дозволом.
Інструкція
1
Для кожного дисплея, будь то монітор або ноутбук, розмір діагоналі екрана і можливості відеоадаптера визначають дозвіл екрана . Важливо виставити правильне вирішення, щоб виключити спотворення зображення.
2
Щоб змінити дозвіл екрана , вам слід натиснути правою кнопкою миші у вільному місці робочого столу і вибрати пункт «Властивості» або «Персоналізація» (залежить від версії операційної системи).
3
Тепер виберіть розділ «Параметри» або «Змінити параметри екрана ». Ви потрапите в розділ, де за допомогою переміщення повзунка зможете змінити дозвіл екрана на потрібне вам.
У Москві для отримання роботи іноземні громадяни повинні мати реєстрацію і робочу візу в Росію. У Росії для іноземців оформлення робочої візи здійснюється за місцем проживання. Якщо громадянин змінює місце перебування, йому слід знову пройти реєстрацію і отримати дозвіл на роботу. Для проведення реєстрації іноземець повинен надати особистий паспорт і міграційну карту. Термін дії реєстрації зазвичай становить один рік. Після закінчення терміну іноземні громадяни зобов'язані продовжити реєстрацію.
Вам знадобиться
  • Особистий паспорт, міграційна карта.
Інструкція
1
Отримайте дозвіл на роботу (робочу візу) після реєстрації від Управління Федеральної Міграційної служби, якщо ви громадянин країн СНГ.Еслі ви громадянин таких країн, як Туркменістан і Грузія, то для початку отримаєте згоду центру зайнятості. Якщо ви громадянин Білорусії, то не турбуйтеся про отримання довідки про дозвіл працювати на території Росії, вона вам не потрібна.
2
Якщо у вас вже є дозвіл на роботу (не менше, ніж на 90 діб), то протягом місяця уявіть медичну довідку в ФМС, яка підтверджує відсутність ВІЛ та інфекційних захворювань, наркоманії, алкоголізму. Якщо довідка не представлена в зазначені терміни, то дозвіл на роботу буде визнано недійсним.
Зверніть увагу
У Росії працювати без документів (реєстрація за місцем проживання та робоча віза) - протизаконно. Важливо пам'ятати, що невиконання цього закону тягне за собою великі адміністративні штрафи і видворення з країни. На всіх етапах працевлаштування необхідно дотримуватися термінів подання та оформлення документів.
Корисна порада
На сьогоднішній день для іноземних громадян отримання дозволу на роботу в Росії - обов'язково. Важливо враховувати особливості отримання робочої візи для громадян різних країн. У Москві з питань працевлаштування необхідно звертатися в місцеве УФМС.