Як зменшити розмір зображення. Як зменшити розмір зображення в.

Під час зйомки фотокамерою ми найчастіше використовуємо максимальний дозвіл знімка, щоб домогтися найкращої якості. Після того, як фотографії перенесені на комп'ютер, стикаємося з проблемою зменшення зображення для розміщення в веб-альбомах і соціальних мережах.
Інструкція
1
Зображення доводиться час від часу зменшувати, і від цього нікуди не дітися. Робиться це зовсім не складно, але потрібна одна з програм, яка б уміла це робити. До таких програм відносяться графічні редактори, але зовсім прості, наприклад, всім відомий Paint з цим завданням не впорається.
2
Щоб не ускладнювати собі завдання, можна скористатися програмою, яка, швидше за все, встановлена на ваш комп'ютер, тому що входить в стандартний пакет Microsoft Office. Спробуйте зайти в «Пуск» - «Всі програми» - «Microsoft Office» - «Засоби Microsoft Office» - «Диспетчер малюнків Microsoft Office» .Запустіте Диспетчер малюнків Microsoft Office. Тепер завантажте свою фотографію, перетягнувши її у вікно програми або вибравши її в лівому віконці програми, де відображуються папки вашого комп'ютера.
3
Тепер натисніть кнопку «Змінити малюнки» на верхній панелі. Праворуч відкриється віконце, де вам потрібно вибрати задачу. Якщо вам потрібно домогтися того, щоб файл займав менше місця на диску, клацніть на «Стиснення малюнків». Зображення трохи втратить в якості, але при цьому збереже оригінальне разрешеніе.Еслі ви хотіли б зменшити дозвіл малюнка, клацніть на «Зміна розміру», і в меню виберіть спосіб зменшення зображення . Можна виставити зменшення як у відсотковому співвідношенні, так і в стандартних варіантах разрешенія.Вибрав потрібно вам дію, підтвердіть його, натиснувши кнопку OK. Тепер не забудьте зберегти отриманий файл, клацнувши на значок дискети на панелі інструментів. Вихідне зображення буде замінено. Якщо ви хочете зберегти оригінал, збережіть вийшло зменшене зображення як копію, натиснувши «Файл» - «Зберегти як».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zmOxvfcKPQA