Як обрізати фотографію в фотошопі.

Кому з нас не доводилося обрізати паперові фотографії, щоб залишити потрібну частину знімка? На цифрових фотографіях теж можна обрізати непотрібні деталі, залишивши найважливіше, і робити це нітрохи не складніше, ніж вирізати ножицями.
Інструкція
1
Для того щоб обрізати фотографію в Photoshop, запустіть програму і завантажте в неї потрібний знімок. Для цього можна натиснути File - Open або просто перетягнути фотографію у вікно Photoshop.
2
Збільште знімок настільки, щоб вам було зручно працювати з тією частиною, яку ви плануєте обрізати. Виберіть інструмент Crop tool мишею або клавішею С.
3
Виділіть потрібний вам фрагмент зображення і натисніть праву кнопку миші. Виберіть пункт Crop. Виділений фрагмент буде відрізаний від решти всього представ перед вами як окрема фотографія.
4
Залишилося тільки зберегти фотографію . Натисніть File - Save as і вибравши місце на диску, натисніть OK.
Корисна порада
Практично всі команди в Photoshop моно продублювати натисканням однієї або декількох клавіш. Позначення клавіш написані поряд з пунктом меню, що викликають команду. Запам'ятовуйте ці клавіші, і обробка фотографій займатиме менший час.