Як прибрати автозагрузку програми ?

Нерідко доводиться стикатися з тим, що встановлені програми потрапляють в автозагрузку і тим самим збільшують час повного завантаження операційної системи. Щоб такі програми не завантажувати разом з системою, найкраще відключити їх автозапуск.
Інструкція
1
Слід знати, що деякі програми в своїх настройках дозволяють користувачам самостійно встановити необхідність автозавантаження. Тому, перш за все, перевірте в настройках програми , яку ви хотіли б прибрати з автозапуску, чи немає такого пункту, який дозволяє установкою або зняттям «галочки» прибрати її з автозавантаження.
2
Якщо програма не дає можливості таких налаштувань, перейдіть в розділ «Виконати», натиснувши кнопку «Пуск» на панелі завдань Windows. У деяких стилях оформлення Windows розділ «Виконати» може бути відсутня. В такому випадку натисніть клавіші Win + R (клавіша зі значком Windows і клавіша R).
3
У який з'явився поле для введення команди введіть Msconfig і у вікні перейдіть на вкладку «Автозавантаження». Тут ви побачите все програми , які запускаються в момент старту Windows. Вам потрібно знайти назву потрібної вам програми і зняти галочку навпроти неї. Будьте уважні, тому що, знявши галочку не з тієї програми , ви ризикуєте відключити якийсь важливий процес! Тепер натискайте OK, система запропонує вам перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.