Як дізнатися мережеву адресу.

Знання мережевої адреси може стане в нагоді для служби підтримки при проблемах з підключенням до мережі, для налаштування маршрутизаторів, а також для налаштування різних мережевих програм.

Вам знадобиться

- знання ОС на рівні впевненого користувача

Інструкція
1

Мережевий адресу можна дізнатися двома способами: через панель управління мережевими підключенням в операційній системі, а також через командний рядок.

2

Щоб дізнатися адресу першим способом, необхідно зайти в панель управління операційної системи, знайти ярлик мережеві підключення, відкрити його. У списку вибрати цікавить нас підключення, натиснути правою кнопкою миші на ньому і в випадаючому меню вибрати "стан", відкриється діалогове вікно, в ньому потрібно вибрати вкладку відомості. Там можна подивитися інформацію про підключення і мережеву адресу (IP-адресу).

3

Для другого способу необхідно задіяти командний рядок. Для цього необхідно виконати наступні команди: "Пуск" -> "Виконати" -> "cmd". У діалоговому вікні необхідно набрати команду ipconfig/all, на екран виведеться список мережевих підключень з усіма параметрами. Необхідно знайти своє підключення і в ньому подивитися рядок IP-адресу.