Як бути сильною характером.

В перекладі з грецької мови слово «характер» означає особливість. Риси характеру багато що можуть нам розповісти про людину. Людина з сильним характером завжди викликає повагу, оскільки, як правило, це людина принципова, самостійний, рішучий, цілеспрямований, наполегливий, завжди проявляє витримку і самовладання. Без твердої волі і сильного характеру в житті багато чого не доб'єшся. Щоб бути сильною характером , треба багато працювати над собою, адже характер, на щастя, можна в собі виховати.
Інструкція
1
Сильний характер виховується через подолання перешкод як внутрішніх, так і зовнішніх. Наші внутрішні вороги всім добре відомі - це лінь, упертість, сором'язливість, гординя, боягузтво, зарозумілість, пасивність і невпевненість. Зовнішні перешкоди створює життя, вони пов'язані з виконання важких завдань, взаєминами з іншими людьми, професійними складнощами. Навчіться долати ці перешкоди, і в ході боротьби з власними недоліками і зовнішніми обставинами у вас поступово виробиться сильний характер.
2
Навчіться підпорядковувати своє поведінка не чужій волі, а власними переконаннями. Критично оцінюйте чужі поради та пропозиції - відкидайте або приймайте їх, але будьте впевнені в правильності свого рішення.
3
Не нехтуйте дрібницями, починайте виховання характеру з малого, змусивши себе вранці робити пробіжку, перестати спізнюватися або щодня вчити кілька іноземних слів.
4
Вчіться виконувати до кінця поставлені завдання, не відступайте при появі труднощів, вмійте бачити перспективу і йти до кінцевої мети, щодня роблячи хоча б невеликий крок у потрібному напрямку, вирішуючи приватні задачі.
5
Вчіться контролювати себе, стримувати свої почуття і емоції. Всяке ваше дія повинна бути обдуманим. Зберігайте холоднокровність, самовладання і витримку. Правильні рішення здатна приймати тільки холодна голова.
6
Людина з сильним характером - за визначенням людина смілива і мужній. Відстоюйте свої принципи і ідеали, навіть якщо не завжди вони до вподоби оточуючим. Умійте подолати страх і боязнь, будьте готові до скоєння ризикованих вчинків, але без молодецтва і дурного молодецтва.
7
Поставте собі мету, в боротьбі за досягнення якої вам знадобляться ті якості, які роблять сильнішими ваш характер. Це можуть бути досягнення в професійній області, спортивні результати, наукові досягнення, перемоги в особистому житті. Тренуйтеся в подоланні труднощів, вчіться на своїх помилках, розвивайтеся. Ставтеся до себе критично, але не забувайте підбадьорювати себе, навіюючи віру в успіх і свої здібності, женіть думки про можливі невдачі, якщо ви працюєте над собою, значить, ви працюєте над успіхом в житті.
Сильний характер допоможе вам не зламатися у важкій ситуації, дозволить дати відсіч супернику і подолати будь-які складнощі. Однак далеко не всі володіють сильною волею з народження. Як же виховати в собі такі необхідні в сучасному світі бійцівські якості?
Інструкція
1
Для початку визначитеся, які саме риси характеру ви б хотіли розвивати. Силу волі, рішучість, уміння постояти за себе, залізну витримку? Будь-яке з цих якості нагоді вам в житті, але почати варто з базових навичок самовладання.
2
Щоб зміцнити нервову систему, можна займатися аутотренінгом, освоїти медитацію або одну з численних психологічних практик, спрямованих на релаксацію. Головне - вправлятися регулярно, не очікуючи негайних результатів.
3
Займіться спортом. Необов'язково ставити рекорди, але необхідно намітити мету, до якої ви прагнете. Наприклад, виконувати поспіль 50 віджимань. Регулярні заняття зроблять вас більш дисциплінованим, тренування зміцнять не тільки тіло, а й дух.
4
Якщо спорт вам не до душі, виберете інтелектуальне заняття. Скажімо, освойте шахи, досконально вивчите творчість Шекспіра, займіться грою на фортепіано. Важливо отримувати постійний навик подолання, досягати нових вершин. Це додасть вам впевненості.
5
Щоб відчути себе сильним, знайдіть когось, хто потребує допомоги, захищайте слабких. Станьте волонтером однієї з благодійних організацій, там вас зорієнтують. Перераховувати комусь гроші необов'язково, іноді потрібно допомогти інваліду вийти на прогулянку або взяти участь в будівництві храму.
6
Постарайтеся приборкати свої слабкості. Боїтеся висоти? Обов'язково пригніть з парашутом. Страшить вид крові? Станьте донором, подолайте себе. Кожне маленьке подолання зробить вас сильніше, і скоро ви зрозумієте, що вже нічого не боїтеся.
7
Пам'ятайте, що сильний характер виковується у випробуваннях. Можна кожен день тренувати силу волі, стоячи під холодним душем, але все ж кращий учитель - саме життя. Чи не пасуйте перед труднощами, зустрічайте їх обличчям до обличчя, і ваш характер стане твердим, як сталь.