Як написати наукову роботу.

Часто люди, що володіють допитливим розумом і вмінням аналізувати, хочуть узагальнити свій досвід або розповісти про проведений експеримент та його результатах у науковій роботі. Але для багатьох проблемою стає чисто технічне питання про те, як правильно оформити і написати наукову роботу?
Інструкція
1
Виберіть тему. Краще всього, якщо вона не буде задана обставинами, а представлятиме для вас певний інтерес. Це, звичайно, позначиться на самій роботі в позитивну сторону. Якщо вам буде цікаво писати по цій темі, то й іншим буде цікаво її читати.
2
Визначтеся з об'ємом роботи, яку ви збираєтеся писати. Якщо матеріалу багато, то, може бути, є сенс зробити тему більш вузькою або ж перекваліфікувати наукову роботу в дисертацію.
3
Складіть план. Написання плану допоможе вам систематизувати ті події, про які ви хочете повідати наукової громадськості, свої думки з цього приводу і висновки, які ви робите на їх основі. Врахуйте в плані наукової роботи, що в першій її частині ви повинні поставити завдання і розповісти про стан справ в тій області, яку ви маєте намір досліджувати. Потім ви повинні описати проведені експерименти або розповісти про ваші спостереженнях. У висновку проаналізуйте свої спостереження і зробіть висновки.
4
Вивчіть тему. Можливості інтернету безмежні, тому ви завжди зможете вивчити всі матеріали, які були опубліковані за останній час по даному питанню як в нашій країні, так і за кордоном. Переконайтеся, що елемент новизни у вашій науковій роботі присутній. Все це ви опишете в першій частині вашої наукової роботи. Джерела, вивчені вами в процесі написання наукової роботи, також слід вказати в додатку до неї.
5
В основній частині роботи викладіть суть свого відкриття, власні факти, ідеї та думки з цього приводу. Може бути, ваша робота буде суперечити відомим до цього фактам, проаналізуйте причини розбіжності. Зробіть висновки та запропонуйте шляхи вирішення поставлених завдань. Ваші висновки та підмічені вами закономірності, викладені в науковій роботі, це нехай невеликий, але крок вперед на шляху до пізнання істини.