Як видалити історію з аськи.

Є кілька простих кроків, щоб видалити історію з аськи і більше не бачити непотрібну переписку з певною людиною зі списку контактів. Видаляйте історію ICQ щоразу, коли це необхідно.
Вам знадобиться
  • - програма миттєвих повідомлень QIP Infium будь-якої версії, встановлена на вашому телефоні або комп'ютері. Скачати безкоштовно qip можна на офіційному сайті: http://qip.ru/download_infium_ru
Інструкція
1
Відкрийте аську і виберіть один з контактів, в якому хотілося б видалити історію повідомлень, якшо по ньому два рази лівою кнопкою мишки.
2
У вікні контакту, можна побачити іконку «Історія повідомлень», дивіться картинку. Кількома на цю іконку і переходимо у вікно «Історія повідомлень».
3
В даному вікні лівої колонки представлений весь список ваших контактів. У правій колонці якраз розташовується історія повідомлень вибраний контакт зі списку і деякі функції по роботі з історією повідомлень. Натискаємо кнопку «Видалити», яка знаходиться в правому нижньому кутку, і видаляємо всю історію повідомлень натисканням лівої кнопкою миші.
4
Після видалення з'являється повідомлення «Немає історії повідомлень». Завдання виконано.
Зверніть увагу
Видаляючи історію повідомлень, пам'ятайте, що її вже неможливо буде відновити. Тому перед видаленням рекомендуємо зберегти її в текстовому файлі, а потім сміливо видаляти історію повідомлень.
Корисна порада
Також, коли включаєте QIP Infium, можна скористатися кнопкою «Історія повідомлень» прямо з меню списку контактів. Вона знаходиться вгорі над списком, дивіться першу картинку. Далі діємо відповідно до тих же кроками, які були описані раніше.
Якщо ви не хочете, щоб хто-небудь прочитав вашу переписку в ICQ, то в настройках месенджера можна відключити зберігання історії. Але, що робити, якщо потрібно видалити вже збережені діалоги?
Інструкція
1
Перш за все, потрібно включити відображення прихованих файлів і папок Windows. Для цього увійдіть в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Параметри папок» і відкрийте вкладку «Вид». У вікні «Додаткові параметри» встановіть прапорець для пункту «Показувати приховані файли і папки» та натисніть кнопку «ОК».
2
Тепер вимкніть ICQ (обов'язково!) І відкрийте Провідник Windows подвійним клацанням по значку «Мій комп'ютер», або за допомогою гарячих клавіш Win + E. Перейдіть на диск С і відкрийте папку з ім'ям користувача комп'ютера. Тепер відкрийте папку AppData, а потім Roaming. Тут виберіть папку ICQ і, увійшовши в неї, відкрийте папку з вашим профілем (номер ICQ). Видаліть файл Messages.
3
Запустіть ICQ і, відкривши будь-який діалог, переконайтеся, що історія видалена. Щоб вимкнути автоматичне зберігання історії листування, натисніть «Меню», а потім «Настройки». Перейдіть в розділ «Історія» та зніміть прапорець біля пункту «Зберігати історію » або, клацнувши поруч по активному посиланню «Поставити для контактів», налаштуйте збереження історії для обраних контактів.