Як намалювати собаку олівцем.

Люди зробили висновок, що собака і людина співіснують 15 тисяч років. Не дивно, що зображення цієї тварини можна побачити на картинах майстрів живопису. Змусити собаку позувати практично неможливо, тому автор може покладатися тільки на свою спостережливість.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
  • - олівець
  • - ластик
  • - точилка
Інструкція
1
Візьмемо олівець, відповідний самому світлого кольору на шерсті собаки. В цьому випадку ми розглянемо і зробимо начерк лабрадора білим олівцем. Проведемо лінії, які повинні бути дуже легкими.
2
Продовжуючи працювати білим олівцем, зафарбуємо яскраво освітлені ділянки на морді й на тілі собаки. Штрихи олівця мають бути вільними, що імітують фактуру густий вовни. Нерівні білі контури надалі м'яко змістяться з темнішими тонами.
3
Візьмемо темно-коричневий олівець і намітимо контур найбільш темних деталей малюнка. Це очі, нашийник і ніс, а також що лежать за вухами тіні. Важливо не упустити жодної подробиці, зображуючи морду собаки. Це найважливіший виразний елемент композиції, передавальний характер тварини, тому вам потрібно малювати, постійно звіряючись з самою собакою або її фотографією.
4
Почніть працювати над фактурою вовни темно-коричневим і білим олівцями, охрою і паленої охрою. Накладайте довгі впевнені штрихи, що повторюють напрямок шерсті. Хвостик відтворюється за допомогою перехресного штрихування.
5
Візьмемо олівець індиго і зафарбуємо затінені ділянки на тілі собаки. Намалюємо тіні на нижній поверхні живота і позаду передніх лап, а потім тим же олівцем поглибимо тіні на морді і під вухом.
6
Окрасьте охрою вухо і морду собаки, а потім нанесіть коричневі плями на її лапи і тіло. Намалюйте темно - коричневим олівцем деталі нашийника.
7
Зафарбуйте поверхню носа охрою і паленої охрою. Знайдіть розташування світлового відблиску на вологому і блискучому носі вашого улюбленця і нанесіть його на малюнок білим олівцем.
8
Світло на картині падає праворуч. Білим олівцем нанесіть на лапи світлові відблиски. Потім заштрихуйте середню частину кожної лапи олівцем індиго і гладко змішайте кордону синьою і білою штрихуванням.
9
Білим олівцем окрасьте всю шерсть собаки. Якщо ви помітите, що після цього малюнок став виглядати розмитим і плоским, додайте кілька штрихів інтенсивного тони коричневого і вохряного олівцем.
10
поглиблять контурні лінії і тіні на найтемніших ділянках носа, очі, пасти і нашийника за допомогою гостро заточеного чорного олівця.
11
Візьміть олівець індиго і додайте фактурні штрихи на самих затінених ділянках - під грудьми і на лапах собаки. Тим же олівцем підкресліть складки на животі лабрадора. Поглибте решта тіні, щоб привести їх у відповідність до щойно намальованими, самими інтенсивними, тінями на малюнку.
Зверніть увагу
Спина собаки утворює сильну діагональ, протиставлену вертикальних лініях передніх лап тварини.
Корисна порада
В деяких місцях колір на малюнку потрібно вибудувати за рахунок декількох шарів олівцевих штрихів.