Як відправити папку поштою. Як відправити файл цілком по електронній пошті.

Час від часу нам доводиться пересилати по пошті різні файли. Це можуть бути як документи, так і фотографії, і не завжди зручно завантажувати і відправляти їх, вибираючи по одному файлу. Виникає справедливе запитання: як відправити відразу всю папку?
Інструкція
1
Жоден поштовий сервіс не пропонує користувачам можливість відправляти файли цілими папками, і все ж ви можете це зробити, скориставшись простий подсказкой.Еслі ви можете відправляти електронною пошті файли, логічно буде перетворити папку в один файл і відправити його. А щоб з папки зробити файл, потрібно папку перетворити в архів. Архів сам по собі і є папкою, тільки відкривати такі папки можна за допомогою спеціальних програм-архіваторів. Такі програми повинні бути неодмінно встановлені на комп'ютері, тому що вони необхідні в щоденній роботі.
2
Отже, клацайте правою кнопкою на папці, яку ви хочете відправити, і вибирайте пункт 7Zip - Add to archive або «Додати в архів». Якщо таких пунктів ви не знайшли, значить на вашому комп'ютері не встановлений архіватор. Завантажте один із архиваторов на сайтах розробників за адресами: www.winzip.com або www.win-rar.ru. Встановіть програму на ваш комп'ютер, і знову повторіть спробу натиснути правою кнопкою на папці і знайти пункт «Додати до архіву» або 7Zip - Add to archive. Вибравши що з'явився пункт, перед вами відкриється віконце, в якому вам потрібно вказати місце на комп'ютері, де ви збережете упаковану в архів папку. Вибравши, натискайте OK. Ваша папка для відправки готова! Тепер її можна відправляти по пошті як звичайний файл!