Як малювати собаку олівцем. намалювати олівцем собаку.

Багато батьків частенько стикаються з такою ситуацією, коли допитливий синочок або чарівна донька просять їх намалювати той чи інший предмет олівцем на папері. Зобразити будиночок, квіточка або сонечко зможе будь дорослий. А чи складно намалювати собаку олівцем ? Насправді, дуже навіть просто.
Вам знадобиться
  • - папір
  • - олівець
Інструкція
1
На папері олівцем потрібно намалювати дві однакові за розміром окружності. Одна з них повинна знаходитися нижче і трохи лівіше інший. Далі слід з'єднати ці окружності дугою, що починається внизу верхньої фігури і проходить через правий бік нижньої.
2
Тепер потрібно додати до малюнка ще дві лінії. Перша з'єднує верхню і нижню окружності трохи лівіше вже намальованої дуги. Друга починається на нижній окружності і проходить паралельно дузі вниз. Таким чином, майбутня собака вже має голову, шию і тулуб.
3
Далі потрібно намалювати олівцем мордочку собаки. Вона може бути як гострою, так і тупий, залежно від задуманої породи.
4
Від кінця спини собаки, тобто правою дуги, потрібно намалювати криву лінію, що стирчить вгору. Вийде основа хвоста майбутньої собачки. Від цього ж місця, почала хвоста - нижнього кінця спини, вліво слід намалювати неповний овал - стегно. А внизу наміченого стегна горизонтально розташована сама задня лапка - довгий невеликий овал.
5
Майбутня собака вже має голову, мордочку, тулуб, задню лапку і намітку хвоста. Настав час додати їй вушка. Вони можуть бути будь-якої форми: і висячі, і гострі, і круглі, і квадратні.
6
Далі собаці потрібно домалювати передню лапку. Вона складається із середньої товщини смуги, що починається від грудей тварини, і невеликого горизонтально розташованого овалу. До речі, овали, що входять до складу задньої і передньої лап собаки, перебувати повинні на одному рівні.
7
Тепер потрібно намалювати олівцем очей собаки. Він може бути круглої, овальної або трикутної форми. Далі мордочку тварини слід розділити на широку верхню і вузьку нижню щелепу.
8
Після цього поруч з першою передньої лапкою потрібно намалювати видніється через неї другу передню лапку. А через другий (дальньої) передньої лапи олівцем потрібно зобразити видніється частина дальньої задньої лапи, тобто лише її коліно. На лапках собаки можна показати пальчики.
9
Тепер голові собаки потрібно надати більш природну форму за допомогою парочки трикутних ліній. Над оком собаки олівцем можна намалювати бровки, а під ним - зморшку. Слід домалювати основу хвоста і невелику горбинку на нижній частині спини тварини. Далі на мордочці потрібно додати носик, а на шиї собаки намалювати круглий нашийник.
10
Тепер слід зробити шерстку собаки більш кудлатою. Для цього на деяких ділянках тулуба тварини потрібно намалювати трикутні лінії. Заключним етапом малювання собаки олівцем є видалення ластиком всіх зайвих допоміжних ліній.
11
Вірний друг людини, намальований олівцем на папері, готовий.
Зверніть увагу
Як правильно намалювати собаку поетапно олівцем. В даній статті про малювання, ми докладно розглянемо, як намалювати собаку найбільш легким способом і найбільш правдоподібним. Подивіться, як можна за допомогою простого олівця створити чудовий по реалістичності і художньої цінності рисунок собаки. Як намалювати собаку поетапно.
Корисна порада
Для того, щоб намалювати собаку, потрібно: графітові олівці; вініловий ластик; ластик Клячко; якісна білий папір для малювання; точилка. Як малювати собаку: Правильні пропорції цуценя. 3. Легко намалюйте коло (голова собаки). Використовуйте 2Н або НВ олівець для малювання голови і морди цуценя. Зауважте, що більша частина кола знаходиться у верхніх двох квадратах. Залиште достатньо місця для морди, вух і шиї.
Люди зробили висновок, що собака і людина співіснують 15 тисяч років. Не дивно, що зображення цієї тварини можна побачити на картинах майстрів живопису. Змусити собаку позувати практично неможливо, тому автор може покладатися тільки на свою спостережливість.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
  • - олівець
  • - ластик
  • - точилка
Інструкція
1
Візьмемо олівець, відповідний самому світлого кольору на шерсті собаки. В цьому випадку ми розглянемо і зробимо начерк лабрадора білим олівцем. Проведемо лінії, які повинні бути дуже легкими.
2
Продовжуючи працювати білим олівцем, зафарбуємо яскраво освітлені ділянки на морді й на тілі собаки. Штрихи олівця мають бути вільними, що імітують фактуру густий вовни. Нерівні білі контури надалі м'яко змістяться з темнішими тонами.
3
Візьмемо темно-коричневий олівець і намітимо контур найбільш темних деталей малюнка. Це очі, нашийник і ніс, а також що лежать за вухами тіні. Важливо не упустити жодної подробиці, зображуючи морду собаки. Це найважливіший виразний елемент композиції, передавальний характер тварини, тому вам потрібно малювати, постійно звіряючись з самою собакою або її фотографією.
4
Почніть працювати над фактурою вовни темно-коричневим і білим олівцями, охрою і паленої охрою. Накладайте довгі впевнені штрихи, що повторюють напрямок шерсті. Хвостик відтворюється за допомогою перехресного штрихування.
5
Візьмемо олівець індиго і зафарбуємо затінені ділянки на тілі собаки. Намалюємо тіні на нижній поверхні живота і позаду передніх лап, а потім тим же олівцем поглибимо тіні на морді і під вухом.
6
Окрасьте охрою вухо і морду собаки, а потім нанесіть коричневі плями на її лапи і тіло. Намалюйте темно - коричневим олівцем деталі нашийника.
7
Зафарбуйте поверхню носа охрою і паленої охрою. Знайдіть розташування світлового відблиску на вологому і блискучому носі вашого улюбленця і нанесіть його на малюнок білим олівцем.
8
Світло на картині падає праворуч. Білим олівцем нанесіть на лапи світлові відблиски. Потім заштрихуйте середню частину кожної лапи олівцем індиго і гладко змішайте кордону синьою і білою штрихуванням.
9
Білим олівцем окрасьте всю шерсть собаки. Якщо ви помітите, що після цього малюнок став виглядати розмитим і плоским, додайте кілька штрихів інтенсивного тони коричневого і вохряного олівцем.
10
поглиблять контурні лінії і тіні на найтемніших ділянках носа, очі, пасти і нашийника за допомогою гостро заточеного чорного олівця.
11
Візьміть олівець індиго і додайте фактурні штрихи на самих затінених ділянках - під грудьми і на лапах собаки. Тим же олівцем підкресліть складки на животі лабрадора. Поглибте решта тіні, щоб привести їх у відповідність до щойно намальованими, самими інтенсивними, тінями на малюнку.
Зверніть увагу
Спина собаки утворює сильну діагональ, протиставлену вертикальних лініях передніх лап тварини.
Корисна порада
В деяких місцях колір на малюнку потрібно вибудувати за рахунок декількох шарів олівцевих штрихів.