Як нарощувати нігті гелем. Що потрібно для нарощування нігтів гелем.

Кожна дівчина хоче мати у себе на руках красиві і довгі нігтики, але не всі можуть похвалитися такою розкішшю. В салоні краси пропонують наростити свої нігті , але це цілком можна виконати і в домашніх умовах. Для цього потрібно придбати в спеціальному магазині набори для нарощування нігтів. Це робиться дуже просто. Запасіться часом, терпінням, і все вийде!
Вам знадобиться
  • - гель
  • - пензлик
  • - лампа
  • - праймер
  • - тіпси
Інструкція
1
Нігті на своїх руках ми обрізаємо коротко, навіть можна сказати під корінь. Подивимося на свої нігті . На них мається блискуча пластина, її потрібно акуратно спиляти жорсткої пилянням, але намагайтеся не перестаратися, так як можете повністю спиляти її.
2
Обробимо спиляні нігті праймером (засіб для знежирення нігтів). Після того, як ви нанесли його на пластину нігтя, потрібно почекати 35 хвилин, поки буде йти процес знежирення.
3
В цей час, поки засіб висихає, починаємо підбирати тіпси (штучні нігті ), на кожному з них написаний номер, який відповідає кожному з пальців. Якщо праймер висох і пройшло 5 хвилин, можете починати клеїти тіпси. Беремо клей і кожен штучний ніготь у кінця змащуємо їм, також наносимо клей і на свої нігті і з'єднуємо їх разом, так щоб між своїми нігтями і типсами не залишалося простору, тобто не було видно бульбашок, інакше ваші праці будуть марні, тіпси швидко відваляться.
4
Надамо форму нашим нігтям. В руки беремо жорстку пилку і починаємо надавати форму, вони можуть бути як гострими, так і тупими, це залежить від вашої фантазії.
5
Нігті майже готові, залишилося тільки закріпити їх. Для цього використовують гель (маса). Толстой пензликом, з кінцем схожим на лопату, наносимо гель, так щоб форма нігтя збереглася. І так робимо з кожним нігтем. Коли на все нігті завдано гель, помістимо їх під лампу (ультрафіолетову) протягом 4 - 5 хвилин гель повинен застигнути.
6
Робота майже закінчена, залишається тільки спиляти нерівності і покрити свої нігті прозорим, що закріплює лаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HVETYFF-lTg
Зверніть увагу
Нігті треба вибирати за типом і формою своїх нігтів.
Корисна порада
Краще зверніться до фахівця з нарощування нігтів, він свою роботу виконає професійно.