Як бути позитивною людиною.

Хто такий позитивна людина? Перш за все, це той, хто завжди доброзичливий до людей, хто не робить трагедій з дрібниць, чиє настрій завжди гарний в незалежності від обставин, той, хто завжди живе з надією на краще. Бути позитивним людиною добре не лише для тих людей, які тебе оточують, але, перш за все, корисно для власної нервової системи, а, отже, і для здоров'я. Позитивна енергія, що виходить від такої людини завжди притягує до нього безліч друзів, але як стати таким?
Інструкція
1
Для позитивного настрою ви повинні стати спокійним, гармонійним і врівноваженим людиною . Якщо ви будете позитивні по справжньому, то і ваше життя потече по позитивному руслу.
2
Випадкові розмови обмежуйте позитивними темами, переводите розмову на нейтральні або позитивні речі, зводите все випадкові розмови просто до «приємною бесіді», це дозволить вам зберігати свій настрій. З буркотун і скигліями теж корисно обмежити спілкування і не заохочувати їх розмов про труднощі буття.
3
Своє поганий настрій ніколи не демонструйте оточуючим, злобні, похмурі люди в першу чергу самі страждають від цього, вони неприємні оточуючим і можуть навіть втратити друзів.
4
Друзям і знайомим не соромтеся говорити більше хороших слів, помічайте їх гідності і завжди підтримуйте в них віру в себе.
5
В будь-якій ситуації і в будь-якій людині шукайте позитивне, це буде легше, якщо до всього ставитися позитивно. Якщо вам незрозуміло, як реагувати на якусь ситуацію, поставтеся до пригоди нейтрально. Вважайте, що навіть неприємності мають свої плюси, оскільки загартовують наш характер.
6
Намагайтеся більше жартувати і посміхатися, якщо обстановка напружена, то її теж краще розрядити жартом.
7
Пам'ятайте, що ваше ставлення до світу - бумеранг, воно повертається до вас. Чи не впускайте негатив у своє життя, відмовтеся від перегляду передач, що розповідають про вбивства і катастрофах, адже стреси є причиною багатьох хвороб і нервових розладів. У всьому намагайтеся знайти позитивні моменти, дуже скоро це стане звичкою, і зберігати позитивний настрій вже не складатиме великих труднощів.