Як бути у важкі хвилини.

Важкі хвилини бувають у кожного з нас. Втрата близької людини, хвороба дитини, розставання з коханою - все це може зруйнувати впевненість в собі, отруїти існування і зробити життя нестерпним. Але ж існує життєвий досвід, який говорить про те, що як би не було важко в дану хвилину, через деякий час біль забувається і відступає. Як бути у важкі хвилини , як перестати страждати, хвилюватися і почати вирішувати ті проблеми, які нам під силу виправити?
Інструкція
1
Перестаньте страждати і труїти свою душу, адже важкі хвилини в житті траплялися не тільки у вас, перестаньте жаліти себе і прийміть допомогу від тих, хто готовий вам її запропонувати.
2
Невдачі і страждання загартовують людину, його характер і волю. Якби їх не існувало, ми не змогли б оцінити хвилини щастя і успіху. Не дарма кажуть, що життя чорно-біла смужка, зберіться і постарайтеся не застрягти в своїх проблемах, щоб не упустити щось нове, цікаве. Цінуйте кожен момент вашого життя і знаходите в ньому сенс.
3
Якщо ваше горе исправимо, то намітьте шляхи своїх дій, поставте собі реальні цілі, і кожен день працюєте над їх реалізацією. Складіть план і чітко дотримуйтесь його, діючи вперед до досягнення мети, ви перестанете витрачати час на безплідні страждання. Обов'язково відзначайте кожне своє досягнення і не забувайте частіше хвалити себе.
4
Повторюйте собі впевненість у своїх силах, якщо постійно говорити собі чарівні слова: «Я впораюся!», То ви запрограмуєте себе на перемогу і, звичайно, досягнете її.
5
Пам'ятайте, що від помилок не застрахований ніхто. Не треба панікувати, якщо з'являються труднощі і перешкоди, зате як приємно їх подолати і вийти переможцем у складній ситуації.
6
Тверезо оцінюйте свої можливості і намічайте ті цілі і завдання, які зможете виконати, уникайте негативних самооцінок. Якщо ситуація виходить з-під контролю, що не дійте нахрапом, відійдіть в сторону, накопите сили, тимчасово переключіться на виконання наступного завдання
7
Не соромтеся свого минулого і не шкодуйте ні про що. Зі своїх помилок і невдач, проаналізувавши їх, витягніть уроки. Продумайте, в якому місці ви були неправі і зробили помилку. Згодом цей досвід вам ще знадобиться.
8
Наповніть своє життя змістом, навколо багато нового і цікавого, просто треба побачити це - зустрічайтеся з друзями, поїдьте на природу, займіться новою справою, яка принесе вам радість і задоволення. Рівна і світла дорога до щастя буде прокладена вашими руками.