Як закрити доступ до папок.

Не рідко нам доводиться ділити комп'ютер з колегами по роботі, друзями і близькими. Володіючи правом на особисте життя, нам хочеться обмежити доступ до деяких файлів і теках.
Інструкція
1
Перший варіант, гарантовано закриває доступ до вашої особистої інформації, ідеально підійде вам, якщо ви володієте правами адміністратора комп'ютера. Іншими словами - якщо це ваш домашній компьютер.Перейдіте в «Панель управління» і в розділі «Облікові записи користувачів» створіть кілька облікових записів для кожного, хто користується комп'ютером, і в настройках свого облікового запису встановіть пароль. В цьому випадку, при завантаженні комп'ютера буде з'являтися список облікових записів, і без введення пароля ніхто не зможе дістатися до ваших особистих папок на робочому столі і в папці «Мої документи».
2
Ситуація складніше, якщо комп'ютер робочий, і ви не можете створювати нові облікові записи. Крім того, системний адміністратор іноді може обійти встановлені вами паролі. Але вихід є і в цьому випадку. Ви можете встановити пароль безпосередньо на потрібні вам папки. Найпростіший спосіб зробити це - скористатися будь-яким архіватором. Вибравши потрібні папки, упакуйте їх в архів, не забувши вказати при цьому пароль. Зробити це можна таким чином: Обираєте одну або кілька папок (або файлів), правою кнопкою клацаєте по вибраному, і далі пункт «Додати до архіву». У віконці вибираєте місце на диску, де слід розмістити архів, ім'я архіву і знаходите кнопку «Встановити пароль» або «Зашифрувати файли» (в залежності від архиватора). Після того, як архів буде сформований, доступ до ваших теках буде закритий від сторонніх.
Корисна порада
Слід пам'ятати, що встановлений пароль приховує не вміст архіву, а вміст папок в архіві, тобто запит пароля відкривається на тлі вмісту архіву, показуючи, що саме знаходиться в ньому, при цьому, не даючи можливості проникнути всередину без пароля . Для того щоб приховати вміст архіву, скористайтеся порадою: перш ніж заархівувати потрібні папки та файли, помістіть їх в окрему папку. В цьому випадку, в момент спроби відкрити знаходиться під паролем архів, буде видна всього одна папка. Що в цій папці - можна дізнатися, лише запровадивши пароль.