Як змінити курсор миші.

Часто ми і не підозрюємо про приховані можливості звичних речей. Не багато хто знає, що традиційне і звичне оформлення Windows при бажанні можна значно змінити, використовуючи її стандартні засоби.
Інструкція
1
Змінити можна картинку на робочому столі, заставку, колір вікон, шрифтів, значки папок, розмір і місце панелей, і навіть покажчиків курсору миші. Зробити це не складніше, ніж включити комп'ютер!
2
Послідовність дій буде наступна: Відкривайте меню «Пуск», шукайте «Панель управління» і клацаєте на цьому пункті мишкою.
3
Тепер вам потрібно знайти розділ «Принтери та інше обладнання» і увійти до нього.
4
Тут виберіть розділ «Миша», і перед вами відкриється вікно налаштувань миші.
5
Перейдіть на вкладку "Покажчики". Саме тут можна змінити курсор миші.
6
Вибирайте розділ «Схема» і міняйте курсор миші в будь-який, що сподобався вам.
Корисна порада
Якщо вас не влаштовують засоби Windows, за допомогою яких можна змінити курсор миші, вам слід завантажити і встановити одну з програм з налаштування оформлення операційної системи, наприклад Cursor XP або Cursor FX. Запустивши таку програму, вам будуть запропоновані зовсім нові курсори і вам залишиться тільки вибрати вподобаний.
Зовнішній вигляд покажчика миші залежить від схеми, використовуваної зараз графічним інтерфейсом операційної системи. Ця схема містить набір варіантів оформлення покажчика і може бути змінена користувачем через відповідний компонент ОС. За допомогою цього ж компонента можна вибірково змінювати окремі покажчики, що входять до набір поточної схеми.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте версію ОС Windows 7, то найкоротший шлях до налаштувань покажчика миші лежить через поле пошукового запиту в головному меню системи. Натисніть клавішу Win, щоб розкрити цей меню, і в віконце з текстом «Знайти програми та файли» введіть слово «миша». Система відобразить список з майже двох десятків рядків, серед яких буде і посилання «Зміна виду покажчика миші» - клікніть по ній.
2
В інших версіях ОС Windows після відкриття головного меню натисканням клавіші Win або клацанням по кнопці «Пуск» знайдіть посилання на запуск Панелі управління. Відкривши Панель, перейдіть в розділ з назвою «Оформлення і теми» і натисніть посилання «Покажчики миші» в лівому фреймі. В результаті дій, описаних в цьому і попередньому кроках, відкриється вкладка "Покажчики" вікна властивостей миші.
3
Поміняйте цілком весь набір покажчиків миші, який операційна система використовує в різних ситуаціях, вибравши один з варіантів в випадаючому списку «Схема». Після цього натисніть кнопку OK і процедура буде завершена.
4
Виберіть у списку «Налаштування» потрібний рядок, якщо змінити потрібна тільки один або декілька з покажчиків, використовуваних поточної схемою оформлення графічного інтерфейсу Windows. Потім натисніть кнопку «Обзор», виберіть файл, що містить потрібний покажчик, і клацніть по кнопці «Відкрити». При необхідності повторіть цю процедуру для покажчиків миші в інших рядках списку, а потім натисніть кнопку OK.
5
Якщо у вас є власний набір покажчиків миші, що не входить в список встановлених за замовчуванням схем, то почніть з копіювання файлів в потрібну папку. Windows зберігає курсори в каталозі Cursors, який поміщений в папку Windows системного диска - створіть в ньому додаткову папку для нових курсорів і скопіюйте туди додаються файли. Потім виконайте процедуру, описану в попередньому кроці.