Як намалювати машину на папері.

Іноді в нашому житті трапляються такі ситуації, коли просто необхідно зробити щось таке, що зовсім не вмієш. Ось, наприклад, намалювати машину на папері. Подумки уявити автомобіль не складе особливих труднощів любому. А намалювати його олівцем? Насправді, і це зовсім не складно. Зобразити машину на папері під силу і дорослому, і малюкові.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
  • - олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Насамперед слід намалювати корпус самої машини. Це просто. Складається він з двох фігур. Нижня - довгий прямокутник. Верхня - трапеція, розташована на прямокутнику приблизно по центру його верхньої сторони.
2
Далі потрібно додати дуже важливі для машини деталі - колеса. Зобразити їх можна у вигляді двох кіл на нижній стороні довгого прямокутника на рівних відстанях від його бічних сторін. В центрі коліс автомобіля потрібно намалювати ще по одній окружності. Тепер у коліс з'явилися шини.
3
Наступним етапом малювання машини на папері є зображення вікон автомобіля. Їх усього два. Намалювати їх простіше простого. Це дві однакові трапеції, розташовані всередині верхньої деталі машини.
4
Настав час додати до машини фари - два маленьких прямокутника з боків, і пару бамперів - невеликих квадратів, також розташовуються з боків автомобіля.
5
Тепер до машини слід домалювати дверцята (пара паралельних ліній, що розділяють головний нижній прямокутник). Крім цього, над колесами намальованою машини потрібно додати «крила». І сама остання деталь, без якої не обійдеться жодна машина, природно, кермо. На малюнку його можна зобразити у вигляді маленького овалу в передньому вікні автомобіля. До речі, саме кермо і визначає де зад, а де перед намальованою на папері машини.
6
Все зайві лінії на малюнку слід видалити гумкою.
7
Як виявилося, намалювати машину на папері зовсім не складно.