Як малювати жіноче обличчя.

Протягом усієї історії люди намагалися залишити пам'ять про себе. Однією з цих форм вираження стало мистецтво малювання. Цим методом можна було залишити не тільки свій слід в історії а й передати почуття людини та її характер. Самим витонченим вважалося висловити на аркуші паперу жіноче особа з його ідеальними формами і правильними пропорціями.
Вам знадобиться
  • Великий аркуш коричневого паперу, пачка пастелі, канцелярський ніж, фіксатив-спрей.
Інструкція
1
Пастеллю «палена умбра» намалюємо контур обличчя та волосся. Після цього почнемо намічати основні риси жіночого обличчя. Подивимося на особа і зробимо замітку на аркуші паперу у вигляді світлових відблисків знаходяться на волоссі, бровах, між носом і ротом. Виберемо тверду пастель і почнемо наносити відблиски плавними рухами. Після цього нанесемо темні долі на начерк в місцях волосся, очних западинах, під носом і під нижньою губою твердої «паленої умброю». Найбільша частина відблисків повинна знаходитися в залежності від падіння світла на фігуру особи. Не можна піддаватися своїй інтуїції і починати грати з колірними формами на цій стадії. В гіршому випадку втрачається відчуття форми.
2
Приступимо до нанесення тілесних тонів. Візьмемо в руки тверду «палену сиену» і нанесемо ділянки теплого тону. Вони розташовуються з іншого боку куди найбільше падає світло. Продовжимо малювати перехресної штрихуванням. Крізь штрихи повинен визирати коричневий тон паперу. Почнемо підводити очі, робити їх більш виразними. Кінчиком чорної пастелі нанесемо контур зіниці правого ока потім лівого. Брови кидають тінь на очі не забувайте про це, при штриховке очей не забудьте про світлові і тіньові відблиски. Таку ж роботу ми робимо з носом і контуром губ.
3
І ось ми дісталися до волосся. Залежно від кольору волосся жінки беремо пастель. М'якої пастеллю ми починаємо штрихувати світлі ділянки контура волосся, а більш твердої пастеллю затемнення. Не забувайте, що через ваші штрихи повинна просвічувати папір. В іншому випадку у вас волосся вийдуть важкими, гладкими. В кінці роботи почнемо чорної пастеллю поглиблювати ніздрі і тінь, що лежить між губами. Закінчуємо роботу білою пастеллю: посилимо відблиски і малюємо білі частини обличчя.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на ті матеріали, які зроблені з натуральних продуктів - завдяки їм у вас малюнки будуть більш живими і реалістичними.
Корисна порада
Для того що б закріпити результат своєї роботи, потрібен фіксатив-спрей або звичайний лак для волосся. Це потрібно що б пастель не обсипалася і не залишала слідів на руках та одязі.