Як садити насіння.

Семена зазвичай висаджують безпосередньо в землю на грядку чи вирощують з них розсаду в домашніх умовах, а потім вже висаджують її у відкритий грунт. Залежно від розміру насіння, глибина з закладення буває різна: великі насіння закопують в землю на 18-25 мм, насіння середньої величини - на 6-12 мм, а маленькі насіння не закопують, а викладають на землю, присипаючи торф'яним мохом або піском. Як правильно посіяти дрібне насіння так, щоб не довелося згодом їх проріджувати?
Інструкція
1
Зробіть наповнювач, для цього можна змішати однакові частини тирси і піску. 1 частина насіння перемішайте з 100 частинами наповнювача.
2
Зробіть борозенки. Для цього використовуйте розмічальні садові інструменти. Глибину борозенок не зробите більше 12 мм, вони повинні проходити вздовж бортиків грядок. Відстань між борозенками має бути порядку 30-35 см. Якщо як грядок ви використовуєте посадочні ящики, то для того, щоб зробити борозенки, можна скористатися шматком пластикового шланга або труби діаметром 2,5 см. Натисніть на нього рівномірно, заглубляя в землю наполовину уздовж бортиків ящика. Між борозенками відстань повинна бути також 30 - 35 см.
3
Висійте насіння. Візьміть жменю наповнювача, змішаного з насінням і рівномірно висипайте його в борозенки вздовж грядок або бортиків ящиків з грунтом.
4
Присипте насіння і полийте грядки. Якщо ви висадили насіння у відкриті ґрунтові грядки, то присипте борозенки мохом або піском і полийте грядки. Якщо насіння були висаджені в ящики, то їх слід спочатку полити, а потім присипати.
Зверніть увагу
Обов'язково дотримуйтесь інструкцій по висадці насіння і дотримуйтеся температурного режиму, які вказані на упаковці.
Корисна порада
Для посадки використовуйте насіння, що пройшло сертифікацію, оскільки вони проходять вибракування і схожість у них більш високая.Не слід садити насіння в ранню пору, коли грунт ще не прогрелась.Во час проростання насіння грунт повинен бути завжди злегка вологою, прикривайте грунт мішковиною, щоб зберігати підвищену вологість грунту.