Як поміняти фоновий малюнок.

Завжди приємно спостерігати на робочому столі комп'ютера фотографію коханої людини, приємний краєвид або фото милого тварини.
Вам знадобиться
  • Навики роботи з ОС.
Інструкція
1
У вас на комп'ютері накопичилося багато красивих картинок і фотографій, які ви хотіли б помістити на робочий стіл. Немає нічого простіше, будь-яка операційна система несе в собі можливість персоналізувати інтерфейс відповідно до смаків користувача.
2
Зазвичай в панелі управління настройками комп'ютера можна знайти меню "Екран" або "Персоналізація", в яких можна знайти безліч налаштувань робочого столу, меню і т.д. Там можна вибрати файл або послідовність файлів, які будуть розміщені у вигляді шпалер на робочому столі, задати проміжок часу, через який буде зміняться картинка на робочому столі. Також можна вибрати колір діалогових вікон, розмір шрифту і багато багато іншого.
3
Ще один спосіб установити зображення на робочий стіл - це натиснути правою кнопкою миші на файл, що містить зображення і в контекстному меню вибрати пункт "Встановити як фоновий рисунок робочого столу". Після вибору цього пункту на робочий стіл поміститься зображення з цього файлу. В перелічених вище меню ви зможете вибрати спосіб розміщення заставки (в центрі, скраю, заповнити та т.д.)
Зверніть увагу
Чи не ставте занадто контрастні картини на робочий стіл, від них можуть боліти очі.