Як запустити командний рядок.

Командний рядок використовується для запуску консольних утиліт і додатків. Багато просунуті користувачі й донині не можуть собі уявити життя без командного рядка. І дійсно, ytrjnjhst дії виконуються через неї набагато швидше, ніж робити це, клікаючи мишею.
Інструкція
1
Для запуску командного рядка в ОС Windows необхідно проробити невеликі маніпуляції. Необхідно натиснути кнопку "Пуск", далі кнопку "Виконати" і у вікні написати cmd і натиснути Enter. Командний рядок запуститься.
2
В операційних системах сімейства Unix командна рядок зазвичай називається терміналом і може бути викликана з меню програм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TZn6MhRf9K8
Корисна порада
Командний рядок дуже гнучкий і зручний інструмент. Використовуйте різні комбінації програм і утиліт.
Незважаючи на досить широкі можливості утиліти командної рядка , виклик головного меню «Пуск» не входить до їх числа, але задача запуску обраного додатка з інструменту командного рядка може бути вирішена стандартними засобами операційної системи Microsoft Windows.
Інструкція
1
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Win + К або натисніть кнопку «Пуск" для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури запуску інструменту "Командний рядок".
2
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання запуску.
3
Поверніться до головного меню «Пуск" і перейдіть в пункт "Всі програми" для виконання операції запуску інструменту командного рядка від імені адміністратора.
4
Розкрийте посилання «Стандартні» і викличте контекстне меню елемента «Командний рядок» кліком правої кнопки миші.
5
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора» і ознайомтеся з основними командами інструменту введенням значення cmd/? в текстове поле.
6
Визначте директорію знаходження програми, обраної до відкриття за допомогою командного рядка і введіть значення cd C: Program Filesімя_программи в текстове поле.
7
Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження переходу в обрану директорію і введіть значення імя_программи.exe в текстове поле командного рядка .
8
Підтвердіть запуск необхідного додатку натисканням функціональної клавіші Enter.
9
Поверніться до головного меню «Пуск" і перейдіть в пункт «Виконати» дл здійснення альтернативної процедури запуску вибраної програми за допомогою інструменту командного рядка .
10
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження запуску утиліти командної рядка .
11
Введіть значення path в текстове поле командного рядка і натисніть клавішу Enter для виконання команди відображення списку каталогів, що містять виконувані файли.
12
Виберіть підмет запуску додаток в списку, і натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання запуску.