Як поставити жорсткий диск.

Дуже часто місця на жорсткому диску стає мало і з'являється необхідність у збільшенні обсягу пам'яті. Одним із способів збільшення обсягу є установка жорсткого диска.
Вам знадобиться
  • Знання про пристрій системного блоку, викрутка.
Інструкція
1
Ви придбали новий жорсткий диск і принесли його додому з метою встановити. Для установки необхідно звернеться в сервісну службу виробника, якщо корпус на гарантії і закритий наклейками, або встановити самому. Для самостійної установки необхідно зняти бічну стінку системного блоку.
2
Далі необхідно знайти шлейф та кабель живлення, які йдуть до жорсткого диска. Зазвичай в сучасних материнських платах існує можливість установки до 8ми і більш жорстких дисків. На кожному з кабелів є ключі по яких необхідно вставити шлейф в роз'єм на жорсткому диску . Існує один єдино вірний варіант підключення. Не застосовуйте силу, якщо шлейф не входить, можливо ви робите щось не так. Подивіться щоб ключі на шлейфі збігалися з ключами на жорсткому диску .
3
Ви під'єднали жорсткий диск. Зазвичай він автоматично визначається в системі і ви практично відразу можете з ним працювати. Іноді необхідно його відформатувати. Для цього можна використовувати вбудовані засоби операційної системи
Зверніть увагу
Відключіть живлення від комп'ютера, перш ніж розбирати! Будьте акуратні, внутрішні елементи досить тендітні.