Як бути в складній ситуації.

Ніхто з нас не застрахований від того, щоб періодично не потрапити в складну ситуацію. Звичайно, всі вони бувають різні, і вирішувати їх також доводиться різними способами. Іноді, для того, щоб вийти з неї, досить просто змінити свій погляд на подію і, може бути, злегка поміняти свою психологію.
Інструкція
1
Не стримуйте свої емоції і не слухайте тих, хто радить вам взяти себе в руки. Закотити істерику, розбийте пару тарілок, розряд, як радять психологи. Випустіть пар - затупотіти, закричите, заплачте, це заподіє здоров'ю менше шкоди, ніж заховані в глиб переживання.
2
Чи не накручуйте себе, чи не представляйте тих наслідків, які може спричинити за собою сформована ситуація. Переживайте неприємності по мірі їх надходження. Навіщо заздалегідь страждати про те, що ще може і не трапиться? Не складайте всі проблеми в купу, не страждала більше, ніж треба.
3
Чи не дуйтеся і не ображайтеся. Віднесіть всі свої образи на рахунок безтактності і невихованості того, хто вас образив. Часто буває так, що людина просто ляпнув щось, не подумавши і не маючи на увазі нічого поганого, а для нас це стає приводом для переживань.
4
Сприймайте складну ситуацію як прекрасну можливість перевірити свої сили і свої бійцівські якості, адже недарма народна мудрість стверджує: все, що не вбиває нас, то робить нас сильнішими. Якби не було складних ситуацій, ми б менше цінували щасливі моменти життя.
5
Проаналізуйте ситуацію. Часто, ми самі обмежуємо себе і беремо якісь зобов'язання, які зовсім не є необхідними для виконання, ми вважаємо, що повинні щось обов'язково робити, або, навпаки, не робити. Свідомість того, що ці уявні зобов'язання не виконані, здатне отруїти нам існування. Подумайте, може, ваша складна ситуація пов'язана саме з цим.
6
Пам'ятайте, що з часом все проходить. Навіть якщо сьогодні вам здається, що це нещастя важко пережити, то через деякий час ви, бути може, згадайте про нього з посмішкою. Краще - завжди попереду!