Як скласти особистий план.

Якщо ви усвідомили необхідність зміни свого життя або твердо вирішили почати працювати над досягненням якоїсь мети, то вам необхідно скласти особистий план , слідуючи якому вам буде набагато легше досягти бажаного.
Інструкція
1
Сформулюйте чітко свої цілі. Іноді людина терпить невдачу тільки тому, що слабо уявляє собі ту мету, до якої прагне. Уявіть собі кінцевий результат у всіх подробицях і відобразіть його в особистому план е. Ваша мета повинна бути вимірювана в якихось кількісних показниках або мати будь-яку кількісну оцінку.
2
Розбийте свій шлях досягнення мети на етапи і намітьте реальні терміни виконання кожного етапу. Нова модель поведінки, яка повинна привести вас до успіху, не може бути замінити собою стару за кілька днів, тверезо оцініть свої можливості, щоб потім не розчаровуватися в собі.
3
Навіть невеликий прогрес, особливо в перший час, повинен надихати вас. Успіх стане передвісником нових успіхів. Навіть скромні досягнення закріплюють поступальний рух до ваших цілей.
4
Визначте, які ознаки допоможуть вам судити про досягнуті успіхи та про виконання етапів вашого особистого план а. Самовдосконалення буде безперервним, якщо в той момент, як тільки ви виконали один етап, ви приступите до реалізації наступного. Результат має бути видно вам або його повинні помітити оточуючі.
5
Будьте готові скорегувати ваш особистий план , адже життя не стоїть на місці і в будь-який момент можуть з'явитися нові можливості. Будьте готові до цього і постарайтеся використовувати їх по-максимуму. Неправильним було б вважати, що успіх залежить від потрібних знайомств або щасливого випадку, для досягнення успіху потрібно кропітка робота, але якщо вам посміхнеться удача, не упустите її. Використовуйте кожен шанс і включіть його в свій план .
6
Пам'ятайте, що відповідаєте за виконання особистого план а тільки ви. Ніякі зміни цін на нафту, хвилювання в Єгипті або погода не повинні впливати на його виконання. Ви самі відповідаєте за свій розвиток, і тільки від вас залежить успішне виконання особистого план а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=awWMO_AtBGQ