Як захистити архів паролем.

Захист інформації стає дуже актуальною в наші дні. З кожним днем інструменти шифрування і алгоритми стають дедалі потужнішими й потужніше.
Вам знадобиться
  • Програма архіватор, навички роботи з комп'ютером на рівні впевненого користувача.
Інструкція
1
Для архівації та захисту даних необхідно встановити на комп'ютер програму-архіватор. Вони бувають як безкоштовні, так і платні. У будь-яких архиваторах передбачена функція захисту архіву паролем.
2
При архівації файлів в опціях необхідно вказати, що ви хочете захистити ваш архів паролем, і вказати метод шифрування, а також ваш пароль. При відкритті захищеного файлу програма попросить ввести пароль. Після успішного введення пароля ви можете скористатися своїми даними.
Зверніть увагу
Не варто вибирати прості паролі, їх зламати легше. Чим важливіше інформація тим довше і складніше повинен бути пароль.
Будь-якому активному користувачеві персонального комп'ютера доводиться працювати з великим об'ємом інформації. Для зручності програмістами були розроблені утіліти- архіватори , які виконують безліч корисних функцій. Одна з найкорисніших - це захист файлів від небажаного використання паролем. Внаслідок втрати цього самого пароля виникає необхідність розблокувати програму
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Advanced Archive Password Recovery
Інструкція
1
Першим ділом, необхідно завантажити дистрибутив програми Advanced Archive Password Recovery з інтернету. Офіційний сайт програми http://www.passwords.ru/azpr.htm. Далі встановіть його на комп'ютер. Процес установки займає всього лише кілька хвилин і не вимагає яких-небудь особливих навичок роботи з комп'ютером. Все це буде здійснюватися за допомогою майстра установки, тому вам потрібно буде тільки вказати каталог для збереження програми, і натискати на кнопку "Далі".
2
Після того, як ви завантажили і встановили дистрибутив програми, вам необхідно її запустити. Після запуску перед вами відкриється невелике вікно, в якому знаходиться безліч різних вкладок.
3
Щоб почати процес розблокування програми, необхідно натиснути на кнопку «відкрити» в лівому верхньому кутку вікна і через провідник вибрати захищений архів. Також можна ввести шлях до захищеного архіву, за допомогою адресного рядка. Ви можете вказувати шляху до файлу різними способами. Головне, щоб це було правильно зроблено.
4
Далі, потрібно вибрати тип атаки з шести можливих: перебір, по масці, за словником, Plaintext, гарантована розшифровка WinZip і пароль з ключів. Ви повинні вибирати той метод, який на ваш розсуд більш підходить для відкриття файлу.
5
Тепер можна починати операцію розблокування. Для цього необхідно натиснути на кнопку «старт», яка розташована поруч з кнопкою «відкрити» зліва вгорі.
6
Як бачите, розблокувати пароль абсолютно реально, але для цього необхідно використовувати програму Advanced Archive Password Recovery і слідувати всім описаним діям. Ви можете використовувати дану програму для відкриття різних архівів як ZIP, так і RAR.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2o1AWFSyboc