Як вибрати навігатор автомобіль.

Навігатори дуже тісно увійшли у життя безлічі автомобілістів. Дійсно, маленький прилад замінює купу карт і вдобавок практично ідеально веде тебе по маршруту, до того ж приємним голосом повідомляє про прибуття в пункт призначення.
Вам знадобиться
  • Навички спілкування з мобільними пристроями і сенсорними інтерфейсами
Інструкція
1
Для початку необхідно визначиться з набором карт, які є всередині навігатора. Різні виробники випускають моделі з різним картографічним наповненням. Різні карти мають свої плюси і мінуси. Десь дуже деталізоване покриття, аж до маленьких проулочков, в інших висока швидкість відтворення карти, але менша навантаженість (основні вулиці і провулки великих міст і основні заміські магістралі). Визначившись з картами йдемо далі.
2
Функціональна начинка пристрою. Випускаються різні моделі, починаючи з дешевших з маленьким екраном і невеликим набором карт, закінчуючи навігаторами з 9, а то і 10ти дюймовими екранами, різними засобами зв'язку включаючи слот для сім-карт. Вони використовуються для підключення до інтернету і автоматичної завантаженні інформації про трафік на вулицях міст.
3
Мультимедійні функції. Необхідно визначити для себе ті функції, якими ви будете користуватися. Багато навігатори, а точніше майже всі зараз мають можливість відтворення музики і аудіо файлів. Від пристрою до пристрою відрізняється лише рівень підтримки тих чи інших кодеків. Чим більше підтримується кодеків, тим більше файлів різних форматів здатне відтворити пристрій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aq-Nt5AfzlE
Зверніть увагу
Намагайтеся не користуватися меню навігатора під час руху автомобіля. Це дуже небезпечно. Прокладайте маршрут або вдома, або до початку руху. Паркуючи машину, заберіть навігатор з собою, так буде безпечніше.
Корисна порада
Вибирайте навігатор з перевірених моделей. Приймайте до уваги відгуки в інтернеті і поради друзів, колег.