Як почати нове життя.

Треба почати нову життя! Скільки разів ви собі це вже говорили? А скільки разів починали? Отож-бо й воно ... Може бути, вашою помилкою було те, що радикально поміняти життя ви планували за один день, а зробити це в такий короткий термін не реально. Насправді почати нове життя не складно, просто треба щодня робити по одному, нехай маленькому кроці в потрібному напрямку. Для того щоб це було легше робити, треба скласти чіткий план дій. І ми розповімо, у чому він полягатиме.
Інструкція
1
Проаналізуйте своє життя і пригадаєте ті проекти, які були найуспішнішими, нехай і не грандіозними. Згадайте, якими способами ви досягли перемоги, і як після цього змінилася ваша життя. Пригадайте і невдачі, проаналізуйте, що стало їх причиною. Якщо ви не витягнете уроки з минулого, то ризикуєте знову повторити ті ж помилки.
2
Поставте собі конкретні цілі і складіть чіткі інструкції щодо їх втілення в життя. Розбийте весь шлях на кілька простих етапів і встановіть часові рамки для їх виконання. Наприклад, ви збираєтеся схуднути на 10 кг, але за короткий термін це зробити неможливо, тому обмежте себе в шоколадках і схудни на півкіло. В наступному місяці заплануйте зайнятися ранковими пробіжками і так, поступово, ви досягнете своєї мети.
3
Складіть список того, що ви хочете змінити у своєму житті. Опишіть те, що ви хочете досягти в своєму новому житті, включаючи особисте життя і стосунки, професійні успіхи, фінансовий стан, здоров'я, розваги та подорожі. По кожному пункту намітьте план, за яким мрія може стати дійсністю. Розбийте весь шлях на 52 кроку за кількістю тижнів на рік і приступайте до виконання ваших планів.
4
Вірте в себе і женіть геть негативні думки. Гормональні перепади, такі властиві жінкам, не повинні похитнути віру в свої сили. Повторюйте собі, що ви впораєтеся з труднощами, і велика сила самонавіювання допоможе вам. Удачи!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S5a6Rs3zJbM