Як зробити доповідь.

Далеко не всі люди на землі прекрасні оратори. Якщо добре підготувати доповідь , це дозволить компенсувати відсутність ораторського майстерності. І не сумнівайтеся, кожному під силу зробити доповідь так, щоб зацікавити слухачів.
Інструкція
1
Доповідь складається з двох частин - тексту й ілюстрації. Перше, на що необхідно звернути свою увагу - це визначитися з метою свого виступу, що саме ви хочете донести до слухачів. Мета визначається назвою вашого доповідь а. Воно повинно складатися з одного речення. Саме в ньому знаходиться тема і мета вашого виступу. Необхідно пам'ятати, що ваш доповідь повинен включати в себе те, що заявлено в назві. Уникайте нецікавих фактів. Кожен слайд повинен мати свій заголовок. Не називайте слайди питальним реченням.
2
Необхідно вивчити текст доповідь а, щоб закінчити свій виступ трохи раніше відведеного вам времені.Вступітельная частина доповідь а - важлива складова. Слідуйте від простого до складного, почніть з відомих усім фактів, явищ, закономірностей. Щоб зацікавити своїх слухачів, обґрунтуйте актуальність і значимість вашого доповідь а, як дана проблема співзвучна сучасності. Розуміння і увага аудиторії вам буде гарантовано!
3
Під час демонстрації слайдів, не зосереджуватися тільки на них, так як може бути втрачений зоровий контакт зі слушателямі.Еслі ви відчуваєте, що слабшає увагу вашої аудиторії, необхідно поміняти інтонацію або зробити невелику паузу.В кінці виступу зробіть чіткі висновки , що саме є важливим на ваш погляд.
4
Після закінчення доповідь а послідують питання. Питання слід чітко повторити, що дасть вам час для розуміння суті питання. Ваше вміння говорити коротко, змістовно, простими реченнями забезпечить вам успіх виступу. Тепер вам не складе великої праці правильно зробити доповідь на обрану тему.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=46p3fi59EyA
Зверніть увагу
При довгому доповіді Ви можете детально обговорювати питання, короткий доповідь вимагає відразу переходити до справи. Уточніть, чи включені у відведений час і питання. Бажано все це зробити якомога раніше. Пам'ятайте, що немає сенсу робити доповідь для аудиторії, яка не слухає. Ви повинні допомогти їй зацікавитися в тому, що Ви говорите. Визначте мета доповіді на його початку і поверніться до неї в кінці.
Корисна порада
Повторіть доповідь не менше двох-трьох раз не подумки, а вголос, в подібній обстановці (друзям) з контролем часу Перед доповіддю заздалегідь БАГАТОРАЗОВО подумки уявіть р д ситуацію у ц су успішним поданням доповіді (психотерапія) На конференції заздалегідь Підіймися на кафедру, познайомтеся з місцем, на якому ви будете б робити доповідь, завантажте презентацію, уявіть р д, як ви будете уд доповідати д д В.