Як робити правильний макіяж.

Ні для кого не секрет, що практично всі недоліки зовнішності жінки можна усунути і скорегувати за допомогою правильного макіяжу . Професійні візажисти роблять писаних красунь з цілком собі звичайних і навіть непоказних зірок естради і кіно. Василину Прекрасну з себе може зробити кожна жінка, яка знає секрети як виправити природні недоліки і підкреслити достоїнства за допомогою декоративної косметики.
Інструкція
1
Кожа. Рівна, чиста шкіра - та основа, на якій ви, як справжній художник, будете створювати твір - свій прекрасний образ. Для того, щоб шкіра була гладкою, використовуйте тональну основу, яку нанесіть на добре очищену, зволожену шкіру. Тональна основа наноситься на обличчя і шию за допомогою вологої губки. Спочатку нанесіть її на ніс і від нього поступово розрівняйте тон по всьому обличчю до повного вбирання.
2
Корекція недоліків шкіри. Якщо шкіра не бездоганна, використовуйте маскують олівці та коректори, вони зроблять непомітними кола під очима, прищики і дрібні зморшки. Після коригування недоліків, закріпіть основу за допомогою пудри, яка зробить шкіру природно матовою.
3
Брови. Приберіть зайві волоски, використовуючи пінцет або щипчики. Надайте їм правильну форму за допомогою олівця для брів зі спеціальною щіточкою.
4
Очі. Для того щоб виділити очі і підкреслити їх колір, використовують тіні. Пам'ятайте, що тіні світлих тонів виділяють і візуально збільшують, а темних - відтіняють і зменшують. Надайте очам потрібну форму за допомогою олівця для повік або підводки. Завершіть макіяж очей нанесенням туші. Наносите її рівномірно, намагаючись, щоб вії не злипалися між собою, це робить макіяж неохайним.
5
Губи. Надайте форму губам за допомогою контурного олівця. Він повинен бути в тон кольору губ або тієї губної помади, яку ви плануєте нанести. Олівець наноситься від центру губ до куточків, так само, як і помада. Для того щоб вона довше трималася, перед її нанесенням злегка припудріть губи. Спокусливість і обьем губам додасть блиск, нанесений замість помади або поверх неї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mtjSBtIdFs8
Корисна порада
Відтінок коректора і тону-основи повинні совпадать.Пудру не наносите на область навколо очей, де вона може осісти в дрібних зморшках і зробити їх помітними.