Як бути хорошою людиною.

У глобальному сенсі хороша людина - це активний прихильник добра. Нам здається, що поняття «хороша людина» може мати кілька значень. Хорошим людиною можуть називати ввічливого, поступливого, неконфліктного людини, яка з усіма знаходиться в хороших відносинах. Уже тільки за те, що він не виявляє якихось негативних властивостей характеру, ми готові вважати його хорошим людиною , хоча він може бути дурним, жадібним, та й просто боягузливим. Що ж робити, щоб бути дійсно хорошим людиною ?
Інструкція
1
Будьте чесні, тому, що дійсно хороша людина чесний. Чесна людина до будь-якої справи ставиться сумлінно, його не треба ні підганяти, ні контролювати. Ніколи не обманюйте ні партнерів, ні колег, ні роботодавця. Чесна людина намагається ефективно виконувати ту справу, за яку він узявся, і для нього головне - не вигода, а користь справи. На жаль, це якість хорошої людини дуже часто інші використовують в корисливих цілях.
2
Будьте вимогливі до себе. Тільки невіглас задоволений собою. Високі вимоги, які хороший людина пред'являє, насамперед, до себе, роблять його добрішим і терпиміше до недоліків і помилок оточуючих.
3
Відповідайте завжди за себе і свої вчинки. За кожну свою дію і кожне слово відповідаєте, перш за все, ви самі. Ніколи не перекладайте вину на плечі інших. Свідомість цього дозволить вам вимовляти ті слова і робити ті справи, за які потім не буде соромно. Почуття відповідальності, притаманне хорошій людині, дозволяє оточуючим відчувати себе з ним впевнено і спокійно.
4
Будьте послідовні. Бути хорошим людиною - непросто. У вас повинні бути принципи, яких треба дотримуватися завжди. Вони можуть бути як біблійними, так і іншими, адаптованими до сьогоднішніх реалій. Якщо у вас є хороші життєві орієнтири, дотримуйтеся їх.
5
Поважайте і любіть себе, це дозволить вам поважати і любити оточуючих. Хороша людина не може бути мізантропом-одинаком. Подивіться, як багато друзів у хороших людей, і, що цікаво, друзі їх теж люди хороші. Вірте в людей, і вони дадуть відповідь вам тим же.