Як годувати йоркширських тер'єрів.

Йоркширський тер'єр - мініатюрна собачка, вага якої не перевищує 4 кілограм. Незважаючи на свої іграшкові розміри, це справжні тер'єри - активні, грайливі, сміливі і прихилисті. Йорки до того ж мають відмінне здоров'я, якщо правильно доглядати за ними і дотримуватися спеціальний режим годування, то проживе домашній улюбленець довго, зберігаючи жвавість і інтерес до життя. Годують йоркширських тер'єрів сухим кормом або натуральними продуктами, ніколи не змішуючи два цих види годування. Як правильно давати натуральний корм?
Інструкція
1
Продукти. З раціону йоркширського тер'єра повинні бути повністю виключені свинина і баранина, а також гусак і качка. Годувати можна відвареної яловичиною, курячими грудками з додаванням рису. Яйця давайте тільки варені, 1-2 яйця в тиждень, дрібно рубані, можна змішати з основним кормом. Рибу, давайте тільки морську, без кісток. Відваріть її, покришите і змішайте з овочами або рисом. Овочі можна давати в будь-якому вигляді - сирими або вареними, але обов'язково додавайте в них 1 чайну ложку рослинної олії. Співвідношення продуктів рослинного і тваринного походження в раціоні харчування цієї собаки повинно бути 25 і 75% відповідно
2
Молочні продукти. Перевагу віддайте кисломолочним продуктам - кефір, ряжанка, Біфідок. Сир краще нежирний, кальцинований, він на 97% засвоюється в організмі собаки.
3
Вода. Вона повинна бути кип'яченою або фільтрованої, стояти в мисці постійно, оновлюйте її періодично, щоб вона не застоювалася, споласківая і протираючи щіткою миску.
4
Годування, так само, як і прогулянки виробляєте в строго певний час. Якщо їжа залишилася недоїденою, то заберіть її хвилин через 15. Температура їжі повинна бути ненабагато вище, ніж кімнатна. Консистенція їжі повинна бути сметанообразная. Годувати собаку краще за дві години до гуляння або через 20-30 хвилин після нього. Чи не перегодовуйте собаку. Якщо вона поправилася, обмежте кількість їжі. Кількість їжі для йоркширського тер'єра - 1 столова ложка без верху корми на кожні півкіло ваги собаки. З 10 місяців собаки харчуються двічі на день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xsyhXn8tirk
Зверніть увагу
Минтай йоркширських тер'єрів давати ні в якому разі нельзя.Полностью виключіть з раціону собаки копчене, жирне, солоне і сладкое.В раціоні не повинно бути макаронів і свіжого хліба.
Корисна порада
На сніданок краще давати рідку піщу.Чередуйте м'ясні та молочні продукти в раціоне.Хотя б одне годування в день має бути овочевим.