Як організувати робоче місце.

На роботі ми проводимо майже третину свого часу. Для того, щоб ці 8:00 провести з максимальною користю і віддачею, необхідно правильно організувати своє робоче місце. Вам повинно бути комфортно і зручно працювати, ніщо не повинно відволікати і дратувати вас. Як цього добитися?

Інструкція
1

Перш за все, позбудьтеся від усього зайвого і непотрібного на робочому столі - викиньте все олівці і ручки, якими ви не користуєтесь, решта поставте в спеціальний стаканчик - підставку, щоб вони на валялися на всій поверхні столу.

2

В одному з ящиків стола виділіть місце для тих предметів, який зазвичай валяються по кишенях - портмоне, телефон, навушники плеєра.

3

На робочому столі не повинні стояти зайві електроприлади, кабелі від монітора, зарядний пристрій від телефону. Вони займають місце і заважають розкласти документи.

4

Подбайте, щоб у вас був легкий доступ до всіх необхідних в роботі документів і матеріалів. Для того, щоб дотягнутися до необхідного документа або взяти щось зі столу або з його ящиків, ви не повинні вставати з крісла.

5

Всі важливі документи необхідно сканувати, конвертувати в більш зручний формат PDF і зберігати на жорсткому диску або Наймане носії. Дуже часто буває так, що важливий документ загубився, тому така корисна звичка позбавить вас від зайвого головного болю.

6

Не сподівайтеся на прибиральниць і періодично самостійно протирайте свій робочий стіл від пилу. Не забувайте протирати спеціальними серветками клавіатуру і монітор, мишку і процесорний блок.

7

Незайвим стане і органайзер, в якому будуть відзначені майбутні на кожен робочий день справи і ділові зустрічі. У нього ж слід заносити всі контакти, телефони та імена. Якщо органайзер електронний, встановіть сигнали-нагадування, які дозволять вам не пропустити важливу зустріч, запрацювавшись.

8

Не залишайте перед закінченням робочого дня розкиданими документи та канцелярське приладдя. Візьміть за правило наводити робочий стіл в порядок щоденно.