Як зробити гриль. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сьогодні в магазині можна купити установки для грілованнимі приготування овочів і м'яса самої різної конструкції. Вони, зазвичай, встановлюються стаціонарно на дачній або присадибній ділянці і служать для приготування шашликів, запечених на вогні сосисок і різних овочів. Але не для всіх така покупка буде по кишені, тому, якщо ви зможете дістати або купити двохсотлітрову залізну бочку, ми розповімо як з неї зробити професійну, якісну установку для гриля.
Інструкція
1
Візьміть двохсотлітрову стару металеву бочку і за допомогою болгарки виріжте в ній прямокутний фрагмент, досить великого розміру, який потім стане закривається кришкою нашого гриля.
2
Сконструюйте станину під гриль . Вона необхідна, оскільки гриль буде встановлений стаціонарно і стійко. Для цього використовуйте труби або металеві прути певних розмірів. Для більшої стійкості, їх можна зацементувати при установці.
3
Середина бочки очистіть від іржі і за допомогою дриля і декількох шурупів, зробіть упори, на яких буде встановлюватися решітка.
4
Внутрішню поверхню бочки обпечуся для дезінфекції, розвівши в ній хороший багаття. Горіти він повинен доти, поки бочка НЕ розжариться до червоного.
5
До відкидний кришці приробити петлі і ручку, закріпіть її на грилі. Поверхня гриля і кришки можна покрити вогнетривкої фарбою, щоб виглядала наша саморобна установка більш естетично.
6
А тепер кладіть дрова, розпаліть їх, зробіть вугілля, встановіть на упори решітку і смажте всякі смачні, пропахлі димком сосиски, шматочки м'яса і рибу.
Зверніть увагу
Перш, ніж робити гриль з бочки, переконайтеся, що в ній не зберігали хімікати, які можуть залишитися на стінках, навіть після обробки бочки вогнем.
Корисна порада
Найкраще купити нову металеву бочку (не з алюмінію), це обійдеться все одно дешевше, ніж покупка нової установки для гриля.