Як встановити Firefox самостійно.

Інтернет-браузер Firefox з кожним роком стає все популярнішим серед користувачів. Він становить найсерйознішу конкуренцію таким відомим продуктам, як Opera і Internet Explorer. Уставити його на персональний комп'ютер зовсім нескладно. Для цього всього лише необхідно виконувати певну послідовність дій.

Скачиваем Firefox Firefox - один з тих інтернет-браузерів, які поширюються безкоштовно. Якщо у вас немає його дистрибутива, ви можете абсолютно вільно завантажити його з офіційного сервера компанії Firefox http://www.mozilla.com/ru/firefox/. Найчастіше в дистрибутив свого браузера Google включає спеціальне розширення, за допомогою якого можна синхронно переводити мову відвідуваних сайтів, а також шукати інформацію в електронній енциклопедії Вікіпедія.

Що робити, щоб встановити Firefox правильно?

Після того як ви скачаєте дистрибутив браузера, можна приступати до його встановлення. Першим ділом вам необхідно вибрати мову Firefox. Як правило, російськомовна версія коштує в дистрибутиві за замовчуванням. Якщо вам потрібна Firefox на якомусь іншому мовою, в тому числі - англійською, просто виберіть його зі списку, розташованого у верхньому куті вікна майстра налаштування. Щоб встановити Firefox правильно, натискайте на кнопку Далі. Після цього вам буде необхідно прийняти умови спеціального ліцензійної угоди. Натискайте на кнопку Прийняти без зайвих вагань, навіть не читаючи сам текст. У ньому міститься інформація про те, що користувач не може поширювати Firefox за гроші, а також міняти його код і технічні характеристики без дозволу компанії Google. Як тільки ви погодитеся з цими умовами, почнеться безпосередньо інсталяція Firefox.

Встановити Firefox самостійно дуже просто!

Потім вам буде необхідно вибрати потрібний тип установки. У тому випадку якщо ви хочете встановити браузер в якусь конкретну, певну папку, вибирайте Вибіркову установку. В режимі Установка за замовчуванням Firefox буде інстальований в окрему папку на диск С, в розділ Program Files.Подождіте кілька хвилин, поки майстер установки скопіює файли браузера. Все, що вам залишилося, щоб встановити Firefox самостійно - натиснути на кнопку Готово. Слідом за цим Firefox повинен запуститися автоматично. Якщо цього не сталося, клікніть на його ярлику на робочому столі, який буде створений в процесі інсталяції. При своєму першому запуску Firefox імпортує створені вами закладки з браузера Internet Explorer. Поруч з ними ви побачите панель Google Toolbar. Кількість її функцій буде залежати від версії дистрибутива Firefox. На цьому установка браузера Firefox завершена - він повністю готовий до роботи!