Як зшити карнавальні костюми.

Ось знову на носі чергове свято. І вихователі в дитячому саду вимагають зробити який-небудь цікавий костюм, і шефа на роботі приспічило виряджених своїх службовців у що ні попадя. Ніяк змовилися руководствующие елементи наших трудових буднів. Виходить потрібно зробити два костюма. Купувати - так це грошей піде багато, а шити самим - теж завдання не з легких. А хоча чому це не з легких? Все дуже навіть просто!
Інструкція
1
Дійсно, зшити карнавальний або святковий костюм не так вже й складно, особливо якщо знати маленькі хитрощі. І знову ж таки не маловажну роль грає те, костюм якого персонажа буде створюватися. Для прикладу можна розглянути героя російського фольклору, який однозначно добре буде підходити як для хлопчиків, так і для дівчаток (плюс відповідно їх тат і мам). Весело, оригінально, креативно і просто. Ось складові успішного святкового костюма.
2
Отже, почнемо. Займемося для початку основним костюмом. Враховуючи той факт, що багато хто не є професійними кравцями та модельєрами, то вибираємо найбільш простий варіант. Для цього здобуваємо тканини двох забарвлень, бажано яскравих. Добре будуть поєднуватися червоний з жовтим. Завдяки всесвітній павутині на ім'я інтернет можна знайти схеми викрійки.
3
Відразу рекомендується знайти викрійку окремо для сорочки і окремо для штанів. На спеціальних сайтах і форумах можна знайти достатню кількість подібної інформації, схем і креслень.
4
Сорочку і штани варто зробити різнокольоровими, тобто ліва частина сорочки - червона, а права - жовта. З брюками же все навпаки - ліва частина брюк - жовта, а права - червона. Це дозволить уникнути монотонності і створить ілюзію різноманітності.
5
Взуття можна взяти звичайну, за браком яскравою і різнобарвною, і обклеїти кольоровим папером. Або обтягнути тканиною. Тут вже на смак і колір, як говориться.
6
Переходимо до головного убору. З картону під колір костюма вирізаються чотири елементи, за формою своєї нагадують пелюстки. Основа повинна бути рівною (для зручного скріплення в подальшому), а верх елемента заокругленим. Після скріплення деталей верхи отгибаются від центру, на них кріпляться бубенчики (через брак оних можна використовувати дзвіночки).
7
В цілому костюм готовий. Залишилося тільки нанести останній штрих. А саме - накласти правильний макіяж. Не варто лякатися гучних слів. Як мовиться, все геніальне просто. Тож трохи підрум'янити щоки буряком, чуть-чуть підфарбувати губи, підвести тушшю очі - і зірка будь святкової програми готовий (а).
Хто з малюків не мріяв приміряти на себе образ улюбленого героя з мультфільму чи казки? Напередодні новорічних свят захоплене настрій дітей передається і батькам. Так чому б цим не скористатися і не спробувати втілити в життя свої творчі здібності - зшити новорічний костюм самим? Спільне майстерність зблизить дорослих і дітей, а також істотно заощадить сімейний бюджет.
Вам знадобиться
  • - тканина,
  • - намиста, мішура,
  • - парик,
  • - ватман.
Інструкція
1
Як зшити новорічні костюми , наприклад, ошатною ялинки і веселого клоуна? Для цих образів підійде і звичайний одяг, яка є в гардеробі у дитини. Її достатньо лише прикрасити і доповнити відповідними аксесуарами. Але можна піти більш складним шляхом і зшити новорічні костюми самостійно.
2
Костюм «Новорічної ялинки виконується з тканини зеленого кольору, краще виберіть той, який не вимагає додаткової обробки країв. Окремо на кожному ватмані намалюйте викрійку п'яти спідниць сонце-кльош. Розміри визначте індивідуально залежно від зростання і комплекції вашої дитини. Викрійки повинні бути виконані за принципом «матрьошки. Найменша - це майбутній комір. Решта чотири - сама сукня. Перенесіть викрійки на матеріал і виріжте їх. На зовнішніх краях кожної викрійки зробіть надрізи або виріжте «зубці. Це будуть «колючки ялиночки.
3
Комірець відкладіть поки в сторону, а чотири інших круга з'єднайте один з одним, щоб вийшов багатоярусний сарафан. Пришийте лямочки і якщо потрібно застібку, щоб дитині було зручно знімати і надягати свій новорічний костюм. Комір надіньте малятку через голову і розправте по плечах.
4
Залишилося «розвісити іграшки. Для цього пришийте або приклейте до матеріалу будь безпечні прикраси: намиста, цукерки, сніжинки, мішуру. Зачіску прикрасьте зеленим дощиком, а в ручки дайте маленьку сумочку-мішечок. В неї покладіть невеличкі сувеніри чи солодощі, щоб дитина пригостив з «мішка з подарунками своїх друзів.
5
Костюм «Клоуна зшити ще простіше. Пишний комірець зробіть із звичайного банта, на штанці і кофточку нашейте аплікації, вирізані зі старих речей. Яскравий перуку і ніс купите в магазині. До парика прикріпіть забавну беретку або капелюх. Розмалюйте особа спеціальними фарбами і надіньте на дитину веселі тапочки з помпонами. Костюм готовий!