Як знищити клопів в квартирі.

Постільні клопи - один з найпоширеніших паразитів живуть поруч з людиною. Причому завестися вони можуть у кого завгодно і різними способами. Наприклад, можуть бути привезені з купленої старими меблями або приповзти від недбайливих сусідів. Постільні клопи можуть бути переносниками деяких дуже небезпечних захворювань, тому знищувати їх треба відразу по виявленню і до повного зникнення. Існує кілька методів боротьби з клопами:
Інструкція
1
Скористайтеся інсектицидними препаратами, які можна придбати в магазинах торгують побутовою хімією. Способи їх застосування різні і вказані на упаковках. Головна умова при їх використанні - приміщення має бути провітрюваним, органи дихання захищені марлевою пов'язкою, а шкіра рук - гумовими рукавичками. Найефективнішими вважаються: хлорофос, карбофос, «Машенька», «домовик» і т.д. В теж час необхідно ретельно випрати і пропрасувати постільна білизна, а ковдри та килими віднести в хімчистку.
2
Клопи чутливі до перепадів температури і гинуть коли температура повітря нижче -19оС. Невелику дерев'яну меблі, книги можна винести на мороз і залишити там на кілька годин.
3
Розчинити 5г нафталіну в 100мл гасу і додайте 50мл крезола. Отриманим розчином за допомогою кисті обробіть місця проживання паразитів.
4
Розчиніть в 40мл скипидару, 20г фенолу і 3г саліцилової кислоти.
5
100мл скипидару розчиніть в 100мл етилового спирту і додайте 5г камфори. Отриманим розчином обробіть місця скупчення комах.
6
Для м'яких меблів найкраще підійде розчин з 150мл денатурату і 5г нафталіну. Після обробки цим розчин на оббивки не залишається плям.
Зверніть увагу
Нерідко знищення клопів власними силами призводить до збільшення їх чисельності, тому 100% результат по боротьбі з паразитами ви можете отримати, звернувшись до професіоналів.