Як поліпшити свою кредитну історію. поліпшення кредитної історії.

Погана кредитна історія приносить багато незручностей, банки відмовляються давати кредит, який інколи так необхідний для повного щастя. Але це тільки видима проблема, колекторні агентства теж не дрімають і здійснюють візити до невдалому боржнику. Добре, що кредитну історію можна поправити, чого не скажеш про колекторів, вони так і будуть здійснювати неждані візити.
Інструкція
1
Щоб виправити кредитну історію , візьміть невеликий кредит у банку, яка не робить запити в бюро кредитних історій. Таких банків насправді багато, так що якщо ви докладете трішки зусиль, пошук буде успішним. Після схвалення заявки на кредит намагайтеся гасити його трохи раніше покладеного терміну на кілька днів. Коли ви виплатите всю суму, ваша кредитна історія покращиться, і банки будуть охочіше з вами співпрацювати.
2
Можете прийти в будь-який банк і написати заяву в службу безпеки. Вашу заявку розглянуть, але не варто сподіватися на велику суму. Вам, в разі схвалення, видадуть мінімальний кредит під максимальний відсоток. Але потерпіть, наступного разу вам дадуть кредит під загальними умовами кредитування.
3
Також ви можете піти на контакт з колишнім банком, якому ви заборгували гроші. Якщо вашу проблему переглянуть, і ви виплатите борг, вам можуть змінити кредитну історію . Тільки от не всі банки бажають спілкуватися з боржником, але спробувати все-таки варто.
Корисна порада
Не звертайтесь в жодні агентства, які обіцяють виправити кредитну історію за гроші. Оплату вони з вас візьмуть і дадуть гарантії, але тільки кредитну історію «забудуть» виправити. На жаль, інших законних способів виправити її всього кілька, а решта обходьте стороною.
Порушивши одного разу графік внесення платежів по кредиту, ви можете зіткнутися з проблемою отримання нової позики. Якщо серед причин відмови названа ваша погана кредитна історія, спробуйте її виправити. Як це зробити?
Інструкція
1
Перед зверненням в банк, перевірте свою кредитну історію, зробивши запит в найближчому відділенні бюро кредитних історій. Для цього туди треба прийти особисто і мати при собі паспорт. Знайте, що раз в рік ви маєте можливість дізнатися своє кредитне досьє безкоштовно. Друге звернення за кредитною історією коштуватиме 250-500 рублів. Якщо ви виявите неточності в поданих даних, необхідно звернутися в той банк, який надав в бюро невірну інформацію. Який визнав свою помилку банк повинен виправити її самостійно, проінформувавши бюро кредитних історій. Якщо банк не вважатиме, що подані ним відомості невірні, то виправляти кредитну історію доведеться через суд.
2
Постарайтеся запевнити банк в ваших серйозних намірах погашати кредит вчасно і в повному обсязі. Доведіть, що ви стали відповідальніше і серйозніше, продемонструвавши вчасно сплачені рахунки за комунальні послуги, користування кредитною карткою. Надайте і документи, що підтверджують ваші високі доходи: довідку з місця роботи, виписку з рахунку, на який нараховується ваша заробітна плата. Якщо ви зумієте запевнити менеджерів банку в тому, що ви виправилися, вам підуть назустріч і оформлять новий кредит.
3
Розкажіть про обставини, через які ви затримували платежі за минулим кредитом. Якщо ви хворіли, лежали в лікарні - принесіть копії лікарняного листка і ксерокопію медичної картки. Також можна надати документи про скорочення, затримках виплати заробітної плати, простоях, звільнення.
4
Відкрийте рахунок у банку, де ви збираєтеся взяти кредит і щомісяця поповнюйте його. Приблизно через рік ви зможете оформити позику. Але ні в якому разі більше не порушуйте узятих на себе зобов'язань!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zR1hf5zbhpc
Корисна порада
Дізнатися свою кредитну історію можна, написавши нотаріально завірений запит. Форма такого запиту є у будь-якого нотаріуса. Надішліть її рекомендованим листом до найближчого відділення бюро кредитних історій. Вам повинні будуть відповісти протягом двох тижнів. Запит можна зробити і через інтернет - на офіційному сайті ЦБ РФ. Введіть у віконце запиту свої дані і цифровий код, який ви отримали разом з договором про останній кредиті. Якщо ви поквапилися і не отримали код, зробити такий запит не вийде. Для отримання кредитної історії можна також зробити письмовий запит у відмовивший вам банк. Попросіть показати кредитну історію, т.к. не згодні з відмовою в позиці, і вам нададуть її для ознайомлення.