Як встановити DirectX самостійно за кілька хвилин.

DirectX - це пакет програмних рішень, призначених для сумісності різних продуктів з операційними системами Microsoft Windows. Найчастіше DirectX застосовується для полегшення запуску і більш швидкої роботи комп'ютерних ігор. Пакет DirectX поширюється абсолютно безкоштовно і знаходиться в постійному і відкритому доступі на офіційному сайті його розробника, американської компанії Microsoft.

Як перевірити версію DirectX? Найчастіше найостанніші версії пакета DirectX вбудовуються безпосередньо в самі ігри або інші програми. Але в зв'язку з тим, що DirectX оновлюється досить часто, то і встановлені на персональному комп'ютері версії цієї програми повинні оновлюватися як мінімум раз в полгода.Узнать поточну встановлену версію DirectX на конкретному комп'ютері дуже просто. Для цього необхідно запустити спеціальну програму, яка справить його діагностику. Натискайте кнопку Пуск, потім вибирайте пункт Виконати. В відкрилося поле впишіть dxdiag і тисніть на OK. Програма перевірки DirectX запуститься автоматично. Після того як вона закінчить свою роботу, натискайте на вкладку Система, розташовану в самому верху. Поточна версія DirectX буде вказана в ній самим останнім пунктом.

Встановити DirectX правильно: послідовність дій

Якщо поточна версія DirectX на вашому комп'ютері була встановлена більше 6 місяців назад, вам в обов'язковому порядку необхідно її оновити. Найпростіше це зробити, повністю перевстановити всю программу.Ітак, щоб встановити DirectX самостійно, заходите на офіційний сайт Microsoft і в відповідному розділі завантажуйте найсвіжіший дистрибутив DirectX. Клікайте по ньому два рази. При цьому запуститься майстер установки, в якому першим ділом ви побачите текст ліцензійної угоди. Приймайте його, натиснувши кнопку на кнопку Прийняти (Accept). На цьому перший етап установки DirectX завершений.

Встановити DirectX самостійно може кожен!

Як тільки ви поставите крапку навпроти пункту Я приймаю умови угоди, натискайте на кнопку Далі. Слідом за цим з'явиться вікно з кнопкою Browse. З її допомогою виберете папку, в яку буде проведена інсталяція DirectX. Після цього натискайте на кнопку Ок. Розпочнеться копіювання файлів пакета на ваш компьютер.Как тільки цей процес буде завершено, з'явиться вікно з кнопкою Готово. Натискайте на неї і відразу перезавантажуйте комп'ютер. Перезавантаження неодмінно потрібна, щоб встановити DirectX правильно. Після перезавантаження ваш комп'ютер буде повністю готовий до встановлення найсучасніших ігор або будь-яких інших програм.